Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
12 Січня 2018 Район 237  0 

Пологівців судитимуть за крадіжки


Про це прозвітував тимчасово виконуючий обов’язки начальника Пологівського відділу поліції, підполковник Олександр Устименко.

Олександр Петрович звітував за грудень 2017 року. Зокрема, він повідомив, що до Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області надійшло 576 повідомлень про вчиненні кримінальні правопорушення та інші події, 96 з них внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. По 22 кримінальним провадженням слідчими встановлено та повідомлено про підозру 17 особам. 22 провадження з обвинувальним актом направлено до суду. Працівниками Пологівського відділу було складено 134 адміністративних протоколи.

З направлених до суду 16 кримінальних проваджень за ознаками ст. 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Зокрема, працівники слідчого підрозділу Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області передали до суду обвинувальний акт стосовно 29-річного мешканця Пологівського району, який викрадав метал з дачних кооперативів та будівель громадян.

Також до суду скеровано кримінальне провадження з обвинувальним актом стосовно 38-річного місцевого жителя. Чоловік, проживаючи в орендованому житлі, розкрадав майно власника. Підозрюваного очікує кримінальна відповідальність за ознаками ст.185 (Крадіжка) КК України.

У сфері незаконного обігу наркотичних засобів по 2 кримінальним провадженням встановлено осіб та направлено до суду обвинувальні акти.

З метою запобігання правопорушенням, вживанню алкоголю, наркотичних та психотропних засобів, а також виявлення схильних до бродяжництва та жебракування підлітків та молоді, поліцейськими спільно з представниками місцевої влади проводяться  профілактичні рейди «Правопорушник». Поліцейські спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пологівської РДА відвідують родини, що опинилися в складних життєвих ситуаціях. На обліку перебуває 8 сімей та 14 дітей. Дітям та їхнім батькам надається психологічна та правова допомога.

Пріоритетом Пологівського ВП залишається підтримання громадської безпеки, порядку, покращення результатів роботи по всіх напрямках оперативно-службової діяльності, взаємодія з громадськістю та населенням.

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.