Пологівців судитимуть за крадіжки

0
16

Про це прозвітував тимчасово виконуючий обов’язки начальника Пологівського відділу поліції, підполковник Олександр Устименко.

Олександр Петрович звітував за грудень 2017 року. Зокрема, він повідомив, що до Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області надійшло 576 повідомлень про вчиненні кримінальні правопорушення та інші події, 96 з них внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. По 22 кримінальним провадженням слідчими встановлено та повідомлено про підозру 17 особам. 22 провадження з обвинувальним актом направлено до суду. Працівниками Пологівського відділу було складено 134 адміністративних протоколи.

З направлених до суду 16 кримінальних проваджень за ознаками ст. 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Зокрема, працівники слідчого підрозділу Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області передали до суду обвинувальний акт стосовно 29-річного мешканця Пологівського району, який викрадав метал з дачних кооперативів та будівель громадян.

Також до суду скеровано кримінальне провадження з обвинувальним актом стосовно 38-річного місцевого жителя. Чоловік, проживаючи в орендованому житлі, розкрадав майно власника. Підозрюваного очікує кримінальна відповідальність за ознаками ст.185 (Крадіжка) КК України.

У сфері незаконного обігу наркотичних засобів по 2 кримінальним провадженням встановлено осіб та направлено до суду обвинувальні акти.

З метою запобігання правопорушенням, вживанню алкоголю, наркотичних та психотропних засобів, а також виявлення схильних до бродяжництва та жебракування підлітків та молоді, поліцейськими спільно з представниками місцевої влади проводяться  профілактичні рейди «Правопорушник». Поліцейські спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пологівської РДА відвідують родини, що опинилися в складних життєвих ситуаціях. На обліку перебуває 8 сімей та 14 дітей. Дітям та їхнім батькам надається психологічна та правова допомога.

Пріоритетом Пологівського ВП залишається підтримання громадської безпеки, порядку, покращення результатів роботи по всіх напрямках оперативно-службової діяльності, взаємодія з громадськістю та населенням.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут