Пологівці, а ви знаєте свої права?

0
32

Минулого року в Україні стартував проект «Я МАЮ ПРАВО!» від Міністерства юстиції. В рамках цього проекту українцям розповідають про їхні права, також спеціалісти вчать людей, як ці права захищати.

  • Сьогодні пологівцям все частіше необхідно захищати свої права. І люди, зазвичай, не можуть це зробити, адже не знають як. Ми, починаючи з 2017 року, постійно проводимо роз’яснювальну роботу під час особистих прийомів, а також інформуємо жителів сільської місцевості, де розповідаємо, як правильно поводитись, коли хтось намагається відібрати майно чи бізнес, що робити, якщо за навчання чи складання іспиту вимагають хабаря, як можна вирішити спір без звернення до суду. Навчаємо, як не допустити порушення своїх прав, зокрема, як правильно оформити договір оренди землі, як оформити нарахування субсидій та які наслідки виникають у разі несплати аліментів, – пояснює начальник Пологівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Тетяна Гончар.

Нагадаємо, загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції по всій Україні у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя» та інших міжнародних партнерів та донорів.

Оксана Бойкова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут