Пологівський музикант тестував винахід українців у Давосі

0
24

Те, що українці розумні, талановити і винахідливі, вже доведено не одну тисячу разів. Нам, справді, є чим і ким пишатися. І приємно, що винаходами українців користуються люди з інших країн, що українську музику слухають по всьому світові.

І, звичайно, дуже приємно, що наші земляки популяризують українську музику, народні музичні інструменти не тільки в межах нашої країни. Наприклад, новоселівець Сергій Шамрай зі своєю музою, чарівною бандуристкою Тетяною Мазур нині перебувають у Давосі (Швейцарія). На своїй сторінці у Фейсбуці вони поділилися враженнями від інтерактивного столу, який винайшли українці.

“Сьогодні в Давосі в нас випала нагода протестувати український винахід – інтерактивний стіл від компанії Kodisoft. Цей стіл розроблено для закладів громадського харчування, можна замовити страву по картинці, а потім дивитись он-лайн, як тобі її готують, круто, правда ж? А очікуючи замовлення, можна гратись в командні ігри або малювати;) Розпирає гордість за те, що це придумали та втілили в життя наші земляки”,  – написали Сергій і Таня і поділилися фотографією винаходу.

 Гурт “B&B Project” підкорює нові вершини, розширює кордони. Чекаємо  нових відеокліпів та вражень від Швейцарії і бажаємо успіхів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут