Пологівське відділення швидкої допомоги отримає 3 “швидкі”

0
44

Сьогодні влада області передала машини швидкої допомоги і комунальну техніку у райони.

Три “швидкі” має отримати і Пологівське відділення швидкої допомоги. Це підтвердила  завідуюча відділенням Тетяна Гурська.

– Ми ще не отримали автомобілів, але в області нам це пообіцяли, тож будемо чекати, – сказала у телефонній розмові Тетяна Миколаївна.

У 2017 році за ініціативою Запорізької облдержадміністрації на поетапне оновлення парку автомобілів швидкої медичної допомоги з обласного бюджету виділено 56,5 мільйона гривень. За ці кошти придбано та поставлено 21 автомобіль.  Першу частину у кількості  п’яти  машин передали в середині грудня. Сьогодні передаються ще 16 машин типу В для сільської місцевості.

Автомобілі  швидкої допомоги – повнопривідні, мають сучасне устаткування, необхідне для надання вчасної екстреної медичної допомоги. Автомобілі також будуть передані на території області, підрозділам КУ ТМО «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Як повідомив директор КУ «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР Костянтин Малашенко, на території області функціонують 25 підстанцій швидкої медичної допомоги та 36 пунктів постійного базування бригад швидкої медичної допомоги. Екстрену медичну допомогу населенню області надають 154 бригади швидкої медичної допомоги.

За словами Костянтина Бриля, в цьому році на розгляд облради буде винесено проект щодо придбання ще 15-20 швидких.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут