Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
23 Січня 2018 Місто 494  7 

Пологівець став заслуженим працівником промисловості України


Президент України відзначив трудові успіхи головного інженера ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» Василя Дмитровича Бойка.

Про це йдеться в Указі «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України», який підписаний і опублікований. У документі говориться, що за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, державні нагороди присвоєні представникам багатьох областей, в тому числі і Запорізької.

Серед нагороджених і пологівець Василь Дмитрович Бойко. Йому присвоєно звання заслуженого працівника промисловості України.

Нагадаємо, напередодні ювілейного Дня міста в минулому році Василь Дмитрович отримав почесний знак «За заслуги перед містом Пологи». Він досвідчений фахівець та здібний керівник, принциповий, вимогливий до себе і підлеглих, наполегливий у досягненні мети, постійно знаходиться у пошуках нового, передового. Завдяки його зусиллям, зокрема, вдалося збільшити загальну потужність холодильного устаткування майже на 40%, а це, у свою чергу, забезпечило безперебійну роботу у літній період одночасно двох ліній дезодорації. У 2015 році за тривалу і бездоганну працю, майстерність, зразкове виконання трудових обов’язків нагороджений Дипломом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Вл.інф.


 1. статист сказав:

  Вітаємо! МЕЗовці – вперед, так держати, бо є до кого рости! Наприклад у Валерія Леонідовича Остроушка, колишнього голови правління, технічного директора ПРАТ «Пологівський ОЕЗ», вагоміша колекція нагород – Заслужений працівник промисловості України, відзнака «За заслуги перед містом Пологи», орден «За заслуги» ІІІ ступеню, ще й занесений до Районної Книги Пошани, пожиттєво! Завдяки, в тому числі, та в першу чергу, здобуткам Валерія Леонідовича, пологівське підприємство піднялося на саму вершину у світовому рейтингу споріднених підприємств!

  • Анонім сказав:

   А де ж він зараз?

   • статист сказав:

    Та там же де й Вікторович, Рустемович, Владімірович, і т.д. – віпочивають. Мавр зробив своє справу…

    • Анонім сказав:

     Забули за Анатолія Семеновича-ось хто зробив Пологівський ОЕЗ

     • статист сказав:

      Чого забули? Пам’ятаємо А.С. Савуса! Але хто тільки той МЕЗ напряму, та через філіали, дочірні підприємства, і т.д. не “сдєлал” в свій час! І конкретні особистості, і фірми-партнери, і великі і малі… Але то нічого – в кінці кінців усі разом “сдєлали” землеробців! 😉

 2. Учитель сказав:

  Прекрасна нагода пригадати всіх директорів МЕЗа.

  • статист сказав:

   Василь Дмитрович ще не директор, але ж: “То не козак, що не думає отаманом бути!”… 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.