Пам’ятний турнір з більярду: перемогу здобули гуляйпільці (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
64

У Пологах відбувся ХІ турнір з більярду, присвячений пам’яті колишнього начальника станції Пологи Євгена Чистова. Приємно, що з кожним роком кількість учасників турніру зростає. Цього року, крім команд підприємств Пологівського залізничного вузла та м. Запоріжжя, у ньому виступили й дебютанти, любителі більярду станції Гуляйполе.

З відкриттям турніру присутніх привітали голова оргкомітету з проведення спортивно-масових заходів у Запорізькому регіоні М.І.Чорненький, голова територіального комітету профспілок О.А.Семерунь та міський голова Ю.А.Коноваленко.

За традицією змагання проходили в трьох групах. Після напруженої боротьби до фіналу дійшли дві команди – Пологівського локомотивного депо та дебютантів, яким того дня сприяла удача. Гуляйпільці обіграли пологівців з рахунком 8:5 і стали володарями кубка. Збірна локомотивного депо посіла друге місце, на третьому – спортсмени дистанції сигналізації та зв’язку із міста Запоріжжя. До речі, кращим гравцем турніру став також гуляйпілець Іван Отрішко, а приз глядацьких симпатій дістався його керівнику, начальнику станції Антону Марковцю.

Переможців нагородили кубками, медалями, грамотами та подарунками, їх вручили начальник станції Пологи В.Є.Чистов та голова профспілкового комітету підприємства С.В.Резніченко.

Організатори турніру вдячні гостям із Запоріжжя – М.І.Чорненькому та О.А.Семеруню, котрі подбали про кубки та медалі для спортсменів.

Підготовлено за інформацією Володимира Бойка, голови ради з фізичної культури та спорту Пологівського залізничного вузла.

1 коментар

  1. на третьому – спортсмени дистанції сигналізації та зв’язку із міста Запоріжжя. Це помилка ,третє місце заняла Пологівська дистанція сигналізації та зв’язку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут