«Новорічний калейдоскоп»: ігри, подарунки і посмішки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
74

Новорічні і різдвяні свята – час справжніх див, приємних зустрічей, подарунків. Все це і навіть трішки більше отримали вихованці Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей напередодні Різдва Христового.

Приємну зустріч і фонтан радісних емоцій 5 січня їм подарували учасники молодіжного об’єднання «Нове покоління», вихованці гуртка «Лідерство – запорука успіху» Будинку дитячої та юнацької творчості. Разом зі своїм керівником Вікторією Залуцькою юні лідери Анастасія Набока, Катя Марич та Катя Хлопко провели для дітей заняття з елементами тренінгу «Новорічний калейдоскоп». І хоч проходило воно в навчальній кімнаті, але було зовсім не схоже на звичайне шкільне заняття. Вихованці центру грали, спілкувалися, розважалися, а головне – посміхалися.

Участь у занятті взяли і вихованці гуртка «Основи журналістики» БДЮТ, отримали від нього велике задоволення.

Спочатку діти трішки соромилися, але після знайомства з гостями усім здавалося, ніби знають один одного давно. Панувала по-сімейному добра і затишна атмосфера. Вікторія Василівна запропонувала прикрасити намальовану ялинку своїми побажаннями. Діти із захватом писали їх на різнокольорових наліпках і поспішали до ялинки, щоб прикріпити свої бажання. Вони бажали миру, щастя, здоров’я, добра, радості, любові.

Також усім сподобалося дарувати подарунки, але не прості! Це уявні подарунки-загадки, які діти малювали пальцями на спинах друзів. Звісно, кожен мав здогадатися, що ж саме йому подарували. Тут уява у всіх розгулялася. Дарували і сердечки, і зірочки, і ялинки, і ялинкові іграшки, і м’ячики, і повітряні кульки та ін. Були і такі подарунки, які ніхто не міг вгадати, але всі отримали багато щирих і радісних емоцій.

Вихованці центру отримали ще одне завдання: зліпити з пластиліну ялинкову іграшку. Вони з таким задоволенням поринули у це заняття, кожен намагався проявити свою творчість, оригінальність. І це в дітей вийшло чудово. Кожен зробив неймовірно гарну іграшку, а дехто й не одну! Потім свої пластилінові шедеври усі разом «вішали» на ялинку. Вийшла креативна новорічна красуня. Насамкінець юні лідери запропонували усім зібрати яскравий калейдоскоп мрій.

Час промайнув дуже швидко у веселому спілкуванні. Вихованці центру – щирі і відкриті, з ними було весело і цікаво. Кожному з них приділили увагу, а вона їм необхідна. Подарували дітям радість. Виявляється, це так легко, коли усі разом, коли від щирого серця і по-доброму.

Підготувала Дар’я Колісник, учениця Пологівської ЗОШ №4,

вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

Фото Наталії Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут