Назад у дитинство-2 (Підсумки конкурсу)

0
42
Людмила Шевченко, одна з переможниць конкурсу.

У новорічному випуску ми провели конкурс «Назад у дитинство-2». Розмістили на другій сторінці газети дитячі фотознімки відомих пологівців і попросили читачів їх упізнати. Щоб придати відгадуванню більше азарту, за перші три правильні відповіді пообіцяли по пляшці шампанського.

Ольга ЛІНЕНКО також отримала призову пляшечку шампанського.

Конкурс завершено, підсумки підбито. Маємо сказати, що конкурс пройшов не менш активно, ніж минулорічний. Дві пляшки шампанського розіграли в одну мить, а третя так і не знайшла свого господаря, переконавши в тому, що для більшості завдання конкурсу стали міцним горішком.

«Хочу виграти пляшку шампанського, але впізнала лише двох. Наступного разу придумайте щось легше», – попросила жінка із Басані. «Чи можна отримати шампанське за одну правильну відповідь?» – жартувала читачка з Червоного висілка. «Що можна говорити про читачів, якщо мене не змогла впізнати моя рідна донька», – зателефонувала до редакції одна з учасниць конкурсу.

Одним словом, за кілька днів, що лунали в редакції дзвінки і йшло розгадування, ми і насміялися, і наслухалися компліментів.

А тепер переходимо до оголошення правильних відповідей, на які з нетерпінням чекають наші читачі.

Так ось,  під  номером  1 було розміщенене дитяче  фото   директора Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Людмили Сімоненко, під  номером 2 – журналіста телекомпанії «ТВ-5» і газети «Районка» Катерини Шапки, під  номером 3 – директора ЦКД «Гірник» і депутата міської ради Олександра Добровольського, під  номером 4 – головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту РДА Ангеліни Устименко, під номером  5 – приватного підприємця Михайла Шепеля, під номером  6 – голови Тарасівської сільської ради Наталії Ходус, під номером  7 – директора Пологівського краєзнавчого музею Ірини Садової, під номером  8 – приватного підприємця і депутата міської ради Романа Черкасова, під номером  9 – директора ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» Василя Тимошенка, під  номером 10 – директора ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктора Бандурова, під  номером 11 – начальника відділу у справах дітей РДА Олександри Полєшко, під номером  12 – тренера спортивного клубу «Олімп» і вчителя гімназії «Основа» – Юрія Клименка, під номером  13 – журналіста «Пологівських вістей» Наталії Осипенко, під номером  14 – редактора  газети «Пологівські вісті» і депутата районної ради Ірини Лісової.

Таку відповідь дали нам переможниці конкурсу – Людмила ШЕВЧЕНКО та Ольга ЛІНЕНКО.

Ангеліна Устименко.
Віктор Бандуров.
Олександр Добровольський.
Ірина Садова.
Катерина Шапка.
Юрій Клименко.
Ірина Лісова.
Наталя Осипенко.
Олександра Полєшко.
Людмила Сімоненко.
Василь Тимошенко.
Наталя Ходус.
Роман Черкасов.
Михайло Шепель.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут