Наші ліцеїсти – вже справжні майстри своєї справи

0
34

На Новий рік та в період  Різдв’яних свят кожна господиня старається порадувати родину вишуканими стравами – неординарними, смачними та ще  й красивими. А яке ж свято без тортів і кондитерських виробів? Але все це не проблема для тих, хто обрав собі професію кухаря-кондитера.

Показати свої вміння, приготувавши  смачні торти та інші кондитерські вироби, наші ліцеїсти мають можливість під час щорічного  захисту робіт для отримання кваліфікації кухаря 4 розряду і кондитера 3-го розряду, що проходить в лабораторії кухарів Пологівського професійного ліцею.

Так, в кінці минулого року учні групи № 5 готували бісквітно-кремові торти на підтвердження кваліфікації кондитера 3-го розряду. Це були шедеври – красиві, яскраві і смачні. Навіть не віриться, що якихось три роки тому вони, тоді ще 15-річні діти,  не вміли навіть правильно тримати ніж, а тепер дивують своїми шедеврами.

Свої знання та  вміння майбутнім кухарям-кондитерам передають  викладач вищої категорії з багаторічним  стажем роботи, інженер-технолог підприємств харчування Наталія Володимирівна Кащенко та майстер виробничого навчання  Наталія Вікторівна Горбенко.

Тож усіх, хто хоче своєю працею приносити людям радість, мати професію, яка ніколи не втратить  актуальності, запрошуємо на навчання до Пологівського професійного ліцею за професією «кухар, кондитер».

 Анатолій Кілімов,

 заступник директора з виховної роботи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут