«Мінерал» чекає молоді професійні кадри

0
46

Представники ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» та ДНЗ «Чубарівський Центр професійно-технічної освіти» вирішили поближче познайомитися з метою подальшої співпраці.

Першим кроком у цьому напрямку стало запрошення від директора ЦПТО А.В.Зелєнцова представників ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» на урочистості, які відбулися в навчальному закладі 18 січня цього року з нагоди випуску групи, яка навчалася за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

Мінералівці провели бесіду за «круглим» столом з випускниками, учнями, колективом ЦПТО. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Начальник гірничого цеху Г.В.Узловой розповів про підприємство та специфіку його роботи. Начальник відділу кадрів Т.О.Клименко озвучила перелік актуальних професій, в яких підприємство має потребу, розповіла про можливість подальшого навчання за професіями машиніст бульдозера й машиніст екскаватора та працевлаштування за цими спеціальностями. Випускники з цікавістю сприйняли цю інформацію.

Директор Центру Андрій Володимирович Зелєнцов, як привітний господар, ознайомив гостей з матеріально-технічною базою закладу, з організацією навчального процесу та дозвілля своїх учнів та поділився планами на майбутнє.

Від Андрія Володимировича віє батьківською теплотою. Кожен учень приходить на навчання як у рідну домівку, бо учні та вихователі – це одна велика родина.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» вдячна за теплий прийом та запрошує випускників Чубарівського ЦПТО на роботу, а також усіх бажаючих, хто має відповідну освіту чи стаж роботи. За довідками щодо навчання та працевлаштування звертатися до відділу кадрів ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал». Контактна особа Тетяна Олексіївна Клименко, за телефонами (06165) 3-13-28 або 0666412660, електронна адреса: [email protected] mineral.com.ua.

Вл. інф.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут