Кого люблять обіймати пологівці?

0
60

Січень багатий на свята: Новий рік, Святвечір,  Різдво Христове, Старий Новий рік, Водохреще… Але у цьому місяці є ще одне чудове свято – Міжнародний день обіймів.

Цього дня прийнято дарувати один одному тепло від дружніх обіймів. До того ж, відповідно до правил святкування, обійняти у День обіймів можна навіть незнайомця. Вважається, що такий прояв любові по відношенню до незнайомої людини корисний і тому, хто наважився обійняти, і тому, кого зненацька обняли. І взагалі, обійми корисні для здоров’я. Вони покращують сон, зміцнюють імунітет, знімають стрес, зменшують навантаження на центральну нервову і серцево-судинну систему, покращують функцію дихання та підвищують самооцінку. А ось, що думає про обійми та їхню роль у нашому житті психолог Анастасія ЦАРЕНКО:

– Коли нас обіймають ми почуваємо себе у безпеці, нам спокійно, ми відчуваємо, що нас люблять і приймають такими, якими ми є. Дитина, яку часто обіймають, росте із відчуттям: «Світ безпечний». Така дитина буде більш впевнена у собі, цілеспрямована, тому що знає – за нею надійний тил і що б не трапилося є люди, які підтримають. Тому раджу частіше обіймати своїх дітей. Дорослим теж варто частіше обійматися. На жаль, більшість українців скупі на такий прояв уваги, як обійми. Дорослі часто соромляться обіймати своїх батьків, дружин та чоловіків…  Наприклад, обійми коханого чоловіка дають зрозуміти жінці, що вона кохана, бажана, приваблива.  Якщо у вашій родині не прийнято обійматися через якийсь внутрішній бар’єр, пропоную “домашнє завдання»: за день по п’ять разів обійняти кожного в родині і стільки ж разів кожному сказати «чарівні» слова: «я тебе люблю», і так цілий тиждень. Ви будете вражені результатом. До речі, під час обіймів виділяється ендорфін – гормон радості.

Юрій ДОРОФЕЄВ

Обійми майже повсякденна справа. Обіймаю рідних, своїх колег і, до речі, домашніх улюбленців також. Обіймаю своїх синів Іллю та Святослава, дружину Катерину, маму Людмилу, тата Сергія, бабусю Валю та собаку Умку. Всім раджу обійматися частіше і ділитися один з одним душевним теплом.

Людмила ЖАРКОВА

Обійматися люблю! Від цього процесу у мене завжди піднімається настрій. Частіше всього обіймаю своїх дітей, онуків, чоловіка, яких дуже люблю. Якщо чесно, у нашій сім’ї обійматися люблять всі, хоча чоловіки трішки соромляться.

Вася ГРАБАР

Обійми – це одне з кращих проявів взаємної любові та поваги між людьми. Скільки разів  на рік обіймаю рідних, звичайно, не пробував рахувати, але думаю, що багато! Частіше за всіх обіймаю любу дружину, дітей, близьких родичів, знайомих і друзів. Можу пообнімати і свого кота, але мені більше подобається його гладити. Йому, до речі, це теж подобається.

Ірина ГУСЛИСТА

Я позитивна і дружелюбна людина, тому обіймаюся постійно. Зі своїми рідними, особливо  люблю обіймати донечок, друзів, а ще свою любу собачку.  Без обіймів не можу і прекрасно, що є таке свято, яке нагадує нам, дорослим, що треба бути добрішими, привітнішими один до одного. Тому обнімайтеся на здоров’я!

 

Спілкувалась Оксана БЕВЗЮК.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут