Казкові свята у Воскресенці (ФОТО)

0
52

Новорічні свята тривають. Вони завітали до Воскресенського СБК.

Подивитися на веселих діточок прийшов і символ 2017 року Півень, який не хотів поступатися і вставати з трону. Але символ 2018 Пес проганяв Півня, і таким чином вони посварилися. Дітки дуже хотіли помирити тварин. Для них водили хороводи. Але в одному хороводі нахабний Півень вкрав у Пса хвіст. Останній засмутився. Дітки, щоб допомогти йому, взяли участь у конкурсі. Вони лопали кульки, а в одному з них була підказка. Пес розвеселився і придумав ще один цікавий конкурс. Дітлахи із зав’язаними очима малювали символ нового року. Вийшло дуже гарно.

А яке свято без Снігуроньки та Діда Мороза? Діти покликали їх. Вони завітали із солодкими подарунками. Але маленькі воскресенці ще захотіли подарунків. За гарні віршики та танці Дід Мороз роздав цікаві розмальовки, пазли та інші розвиваючі ігри. Також дитячий улюбленець не міг залишити без подарунків дітей, татусі яких захищають Україну. Він і їм подарував солодощі. Також подарунки отримали талановиті діти, які виготовили своїми руками новорічні іграшки.

Насамкінець Півень зрозумів, що вже час відпочивати, треба поступитися новому символу року, і свій трон він віддав Псу. Після свята діточки могли сфотографуватися з персонажами. Усі були в захваті від побаченого.

З новорічними і різдвяними святами усіх!

Даринка Марюха, учениця Воскресенського НВК,

вихованка гуртка “Основи журналістики” БДЮТ.

Фото з сайту Воскресенської громади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут