Гроші за акциз Пологам повернули

0
40

Держава дотримала свого слова. До бюджету Поліг 29 грудня надійшли кошти відшкодування за недонадходження акцизного податку з пального.

Нагадаємо, бюджет Поліг недоотримав більше 3 млн. грн. через прикру помилку на рівні Державної фіскальної служби. Надходження від акцизу з двох АЗС «Укрнафти», які знаходяться в місті, помилково зарахували до бюджету с.Поліг. Міська влада просила повернути ці кошти, внести зміни в Постанову. На жаль, ніхто цього не зробив. Міністерство фінансів пообіцяло єдине, що в останній бюджетний день року компенсують ці втрати. І таки їх компенсували.

Як розповів міський голова Юрій Коноваленко, повернули Пологам  за 2017 рік 3 млн. 96 тис.грн. Кошти надійшли з державного бюджету. Їх розподілять на ремонти доріг. Вільний залишок, можливо, спрямують на підтримку комунальних підприємств, які погрузли у боргах. Треба рятувати їх. Але це рішення мають підтримати депутати.

Поки що кошти від акцизного податку з пального з нового року ще не надходять. Усі чекають нової Постанови. Сподіваємося, що  в ній вже помилок не буде, і плутати місто Пологи з селом Пологами не стануть.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут