Як ростуть зарплати на Пологівщині?

1
28

У Головному управлінні статистики у Запорізькій області порахували, в яких населених пунктах нашого регіону заробляють більше і менше за всіх. Цікаво, а де ж у цьому списку Пологівщина – в лідерах чи в аутсайдерах?

Середньомісячна заробітна плата по області за січень-вересень 2017 року склала 6622,63 грн. (5 місце серед регіонів України). Лише на трьох територіях розмір зарплат перевищує середньообласне значення – в Енергодарі (на 64,7%), у Запоріжжі (на 5,1%) та у Василівському районі (на 12,7%).

Найнижча зарплата у Веселівському районі — 4491 грн. Також в аутсайдерах Приазовський 4556 грн. і Михайлівський (4596 грн.) райони.

По темпу зростання зарплати Запорізька область займає 22 місце серед регіонів України. Найбільше заробітна плата зросла у жителів Новомиколаївського району — майже на 165%. Співробітники, які працюють у Великобілозерському районі, стали отримувати на 163% більше грошей, а в Розівскому — на 160%.

Пологівський район і Михайлівський показують найнижчий темп зростання зарплати. Ось так, зарплата в нашому районі, на жаль, підвищується дуже повільно, чого не скажеш про ціни…

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут