У Шевченківській ЗОШ експериментували

0
40

У нашій школі вже стало традицією організовувати святковий концерт до Дня Збройних сил України. Цей рік – не виняток. Від учнівського самоврядування, дівчата, разом з педагогом-організатором Наталією Олександрівною Буренко, а 5-6 класи зі своїми класними керівниками Інною Володимирівною Сидоренко та Ольгою Іванівною Ковальською підготували художні номери. Глядачам виступи настільки сподобалися, що вони вигукували: «Браво!».

Звичайно, дівчата щиро вітали майбутніх захисників нашої держави. На святі лунали патріотичні пісні. Хвилиною мовчання вшанували всіх воїнів, які полягли за наше мирне небо.

Заради хлопців дівчата навіть зважилися на експеримент, що було б, якби в армії служили дівчата. Сюзанна Нарсіа, Іра Деревянко, Люда Нарсіа, Катя Удовіченко, Світлана Каблова та Валя Одинець продемонстрували це на власному прикладі. Родзинкою їхнього виступу став танець «Чому ми навчилися в армії».

Шестикласниці вразили усіх своєю жартівливою сценкою, а п’ятикласниці подарували запальний танок «Бабусі».

Закінчилося свято переглядом патріотичного відео про солдатів України. Ось так Віктор Цимбалюк співає про наших захисників:

Захищати Вітчизну – це справа для справжніх мужчин!

Це не просто слова: честь, кар’єра, звання або чин…

Захищати Вітчизну – то вічний вогонь у вінках,

То – з всіх почестей – честь, то професія, хлопці, така…

Думаю, кожен з хлопців зрозумів, що бути солдатом, дійсно, відповідально. Ще раз зі святом вас, наші захисники!

Анна Ольхова, учениця Шевченківської ЗОШ,

Вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут