У “ДО-ДО” пройшов турнір з більярду

4
28

6 грудня у нічному клубі «DO-DO» за ініціативи Пологівської районної державної адміністрації та сприяння управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу культури і туризму райдержадміністрації, відбувся святковий захід до Дня Збройних сил України для учасників АТО та їхніх родин.

Кошти на проведення заходу були виділені з районного бюджету в рамках районної Програми «Назустріч людям».

Програма заходу передбачала святковий концерт, турнір з більярду з врученням нагород та подарунків, фуршет.

Зі словами вітань виступила заступник голови райдержадміністрації Ірина Григорівна Півень та керівник Центру допомоги учасникам АТО Валерій Васильович Орловський. Присутні вшанували пам’ять загиблих в районі проведення антитерористичної операції хвилиною мовчання.

Приємну атмосферу та свої кращі пісенні й танцювальні композиції дарували творчі працівники та аматори сцени Пологівського районного будинку культури: вальсом привітав зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз», тематичні пісні учасникам бойових дій дарували солістки: Діана Асланова та Анастасія Приходько. Ведучою заходу була Ольга Заєць – художній керівник та солістка Пологівського РБК. За пультом працював Ярослав Плетінь – звукорежисер районного будинку культури.

Управління соціального захисту населення РДА

4 КОМЕНТАРІ

  1. Приходько Аліса буде правильно, а не Анастасія. Треба вибачитись пере цьою талановитою дівчинкою.

  2. Депутати Пологівської Районної Ради дуже добре розпорядилися податками пологівців, адже кожен просто мріяв оплатити фуршет та подарунки для приємної обстановки в До-До.

    • А я, наприклад, не проти, щоб мої податки пішли на те, щоб хлопці, які захищали нас в зоні бойових дій, поспілкувалися один з одним в приємній обстановці. Це теж частина психологічної реабілітації, якої більшість із них потребують.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут