Святий Миколай побував у Будинку творчості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
48

День святого Миколая – свято, якого чекають і дорослі, і малі, вірять в дива. Добрий чародійник завжди приходить з подарунками, а ще, ніби за помахом чарівної палички, наповнює душі теплом, добром. З величезним нетерпінням чекали святого Миколая і вихованці Пологівського будинку дитячої та юнацької творчості.

До приходу чародійника ретельно готувалися. Вихованці театрального гуртка під керівництвом Наталії Волковинської підготували театральну постановку «Святий Миколай, скоріш до нас завітай». У ролі Янголів виступили Марія Михайличенко, Оля Ярошенко, Бісика – Матвій Квасов, Зірочки – Ліза Пеньковська. Також театральні здібності продемонстрували Катя Бадло, Аріна Приходько, Катя Цвяткова, Софія Бура, Катя Кілімова, Аня Шевель. Звичайно, вихованці БДЮТ – слухняні й талановиті діти, то ж до них святий Миколай (Володимир Бурий) прийшов не з порожніми руками. Він приніс у своєму чарівному мішечку солодкі подарунки.

Директор БДЮТ Марина Шевель усіх привітала з новорічними і різдвяними святами, а також подякувала батькам, бабусям і дідусям за постійну підтримку. За надані подарунки також велика подяка Валентині Шашко.

А ви слухняними були? До вас святий Миколай завітав з подарунками? Нехай цей чудотворець подарує кожному пологівцю здоров’я. То найбільший скарб!

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут