Святий Миколай прийшов у “Буратіно” – зраділа кожна дитина (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
48

З давніх-давен діти чекають 19 грудня, бо саме у ніч напередодні свята у дитячі черевички, виставлені на поріг, або й просто під подушки малюкам клали солодощі та подарунки від Миколая. Вважали, що подарунки можуть отримати лише слухняні діти, а для неслухняних святий готував різочки.

Малюки дошкільного закладу «Буратіно» теж чекали свята та сподівались на подарунки, адже увесь рік вони поводили себе добре та робили добрі вчинки.

На свято до малят завітав листоноша від сятого Миколая та дорослий янгол зі своїми помічниками.

 Окрім цього, на святі були присутні й поважні гості: заступник міського голови Сергій Анатолійович Колісник та депутат Пологівської міської ради Валентина Миколаївна Шашко, які також в гості до малят завітали не з пустими руками.

Вихованці дитячого закладу завзято виконували пісні, радували всіх присутніх зимово-казковими віршиками, грали в рухливі ігри.

Вдало організоване свято створило позитивний настрій та святкову атмосферу. Наприкінці свята вихованці старших груп пригостили усіх малят садочка власноруч спеченими пряничками, які вони підготували заздалегідь. Також малята отримали подаруночки і від гостей.

Свято пройшло весело, всі діти були задоволені та пообіцяли гостям  бути чемними, щоб святий Миколай  завітав до них і наступного року.

Вл.інф.

Фото Оксани Бойкової.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут