Сучасні діти читають для Снігуроньки реп

0
80

Віта Воробйова родом із Пологівського району. Свою акторську стезю починала із ролі Баби Яги на новорічних ранках у школі. І вже з того часу здобула визнання серед наймолодших глядачів.

Діти були у захваті від Баби Яги, у яку так майстерно перевтілювалася юна Віта. Сьогодні ж позаду не одне яскраве шоу, на якому пологівчанка – справжня зірка. Вона працює ведучою на різноманітних святах, мешкає у Запоріжжі. Ким вона тільки не була! І клоуном, і піратом, і Машою з мультфільму…


Але найромантичніший її образ – це Снігуронька. Як воно, бути Снігуронькою, Віта розповіла «Пологівським вістям».

– Віто, розкажіть, як давно ви працюєте Снігуронькою?

– Здається, з 2005 року. Пам’ятаю, що перші ролі Снігуроньки виконувала на перших місяцях вагітності. А до цього частіше була Бабою Ягою, в цю роль я вживалася ідеально ще зі школи. Ще тоді мені вдавалося робити справжнє шоу, кураж.

– Від кого у вас такі таланти?

– Талант актриси у мене від батька, хоч він і не був актором, але точно міг би ним бути. Почуття гумору, до речі, у мене теж від нього. А від мами, вчительки початкових класів, мені дісталися зібраність та вміння розуміти дітей.

– Як вам працюється із сучасними дітьми?

– Позитивно. Взагалі, я умовно поділяю дітей  на три категорії: відкриті, замкнені і 50/50. З відкритими найлегше: вони тільки тебе побачили – і вже раді. Із задоволенням танцюють, співають, беруть участь у конкурсах. Є діти, які спочатку придивляються до тебе. Буквально сьогодні на новорічному ранку був хлопчик, який всю програму просидів тихенько на стільчику, а коли я підійшла до нього і сказала: «Ну що, обійматися будемо?», то він мене так міцно обійняв, як рідну. Із замкненими дітьми найважче, до них треба шукати підхід… За багато років я і цьому навчилася.

– Чи охоче діти розповідають віршики?

– Віршики розповідають малюки, а доросліші діти частіше читають реп. І скажу, що просто круто його читають.

– Ви працюєте і на корпоративах. Чи легше працювати із дорослими?

– До цієї аудиторії теж потрібен особливий підхід (посміхається). Дорослі, як і діти, бувають легкі на підйом, веселі, активні, а бувають компанії  скромні, спокійні. Також, якщо начальник суворий, підлеглі особливо не дозволяють собі розслабитися. З дорослими потрібно більше імпровізації.

– Дорослі хлопчики не чіпляються до Снігуроньки?

– Ой, є і такі. Зазвичай я відбуваюсь жартами. У мене для них уже цілий словник: «Вибачте, випити з вами не можу, бо олені не їхатимуть», «Обіймати мене не треба, бо почну танути», «Цілувати не треба, бо Снігуронька зуби чистила аж  минулого року».

– Розкажіть про свого Діда Мороза.

 – Мій Дід Мороз – це мій чоловік Олександр. Він за професією програміст, але вже багато років ми працюємо в парі. Якось мені довелося шукати собі Діда Мороза, і я його вмовила. Спершу чоловікові було складно, а далі пішло, як по маслу. Пам’ятаю, у нас було 11 новорічних привітань за вечір, плюс новорічна ніч. Десь на восьмому привітанні він уже почав забалакуватися, а на 11-у сили уже не було і в мене. Так він, зрозумівши, що я вже втомилася, сам провів майже всю програму. Я ним пишалася! Він ідеальний Дід Мороз на дитячих ранках, йому легко з дітьми. А ще у мене є брат по духу, з яким ми ведемо свята, Андрій Ануров. От він – ідеальний Дід Мороз для дорослих.

– Як часто зараз вас викликають вітати дітей в домашніх умовах?

 – Часто. Ми їздимо по квартирах, переодягаємося прямо в під’їздах. Так би мовити, облаштовуємо «гримерку Діда Мороза» в будь-яких умовах. Коли ми приходимо до людей додому, нам дуже радіють. Ми відпрацьовуємо програму наповну, не просто пісеньку заспівали, подарунки роздали і розбіглися, а робимо все в найкращому вигляді. Бувають випадки, коли татусі просять вручити подарунок і мамі. Справжнє здивування мам – це щось! Коли вони не очікують, що їм теж принесли подарунок. Приємно, що є і такі турботливі чоловіки, які роблять сюрпризи і дітям, і дружинам.

– Як ви самі  зустрічатимете Новий рік?

– В образі! Ми будемо працювати в Запоріжжі на закритому святкуванні Нового року для однієї великої родини. Чесно кажучи, вже звикли, що у новорічну ніч працюємо. Це наша робота і наше хобі. Нам це подобається. Всім жителям Пологівського району разом із своїм коханим Дідом Морозом зичу весело зустріти Новий рік і прожити його без турбот!

Спілкувалась Оксана БЕВЗЮК.

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут