«Спекотний» четвер у Шевченківській школі (+ФОТО)

0
60

Останній день осені у Шевченківській ЗОШ видався дуже «спекотним» і насиченим приємними подіями, які запам’ятаються і вчителям, і учням надовго.

Хоч за вікном від вітру гнулися дерева, а у кабінеті зарубіжної літератури розцвіли соняхи. «Чудеса!» – подумаєте ви. Насправді ж учні 5-11 класів взяли участь у міжнародній грі зі світової літератури «SUNFLOWER». Завдання були дуже цікавими, різної складності, але школярі впоралися. Тепер залишається лише чекати результатів. Сподіваюся, що всі учасники стануть переможцями.

Також у четвер, 30 листопада, у нашій школі відбувся конкурс «Міс Господарочка-2017». Учасницями стали дівчата 8-11 класів, а саме: Вікторія Шульга (8 кл.), Людмила Нарсіа (9 кл.), Сюзанна Нарсіа (11 кл.) та я, авторка цих рядків, Анна Ольхова (11 кл.). Ведучими свята виступили: вчитель трудового навчання та образотворчого мистецтва, керівник гуртка «Господарочка» – Лідія Іванівна Дерев’янко та учениця 11 класу, Чарівна Осінь – Іра Дерев’янко.

Конкурсантки розповідали про себе як про господинь. Чарівна Осінь перевіряла у дівчат знання про кухню у конкурсах «Ерудит», «Гурман», «Відгадай загадку», «Сервірування столу». Свою креативність дівчата демонстрували у конкурсі «Із старого в нове», де треба було оригінально перекроїти стару футболку. Також дівчата готували з осінніх овочів салат, прикрашали його та придумували назву. З домашнім завданням теж впоралися всі чудово, а саме приготували хлібобулочні вироби, а потім презентували їх та рекламували.

Старання учасниць оцінювало компетентне журі, у складі якого були: вчитель англійської мови Сергій Андрійович Кара, бібліотекар Олена Олександрівна Петренко, асистент вчителя з інклюзивного навчання Олена Сергіївна Ільченко.

Конкурсантки чудово підготувалися, дуже добре справлялися із завданнями, тому обрати переможницю було вкрай важко. Найхвилюючим став момент, коли журі оголошувало результати.

«Міс Господарочка-2017» стала учениця 11 класу, авторка цих рядків, Анна Ольхова. Титул «Міс глядацьких симпатій» та друге місце отримала Сюзанна Нарсіа (11 кл.). Третє місце посіла Людмила Нарсіа (9 кл.). Вікторія Шульга, учениця 8 класу, посіла четверте місце.

Учасниць нагородили корисними для господарства подарунками, а переможниці ще й вручили фартушок з написом «Господиня -2017».

Свято закінчилося, але в душах всіх присутніх залишило приємні враження і позитивні емоції.

Анна Ольхова, учениця 11 класу Шевченківської ЗОШ,

вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

Фото з архіву автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут