Скільки літрів крові пожертвували пологівці за цей рік?

0
20

Минає рік. У цей час прийнято підбивати підсумки. Ми вирішили поцікавитися у завідувача Пологівського відділу трансфузіології Наталії Андріївни Гавриленко, чи активні пологівці у питаннях донорства, чи багато життів врятували цього року?

  • На сьогодні вдалося зібрати 350 літрів консервованої крові. Донорами цього року стали 740 осіб (приблизно, кожен 60-й  житель району), а це на 120 осіб більше від поставленого плану, хоча рік ще не закінчився і до нас приходять нові й нові люди, котрі бажають врятувати чиєсь життя. Зібрана нами кількість крові може врятувати до 2,5 тисяч життів, – констатує Наталія Андріївна.

Всього ж у районі зараз проживають 90 почесних донорів, з них 29 осіб мають звання «Почесний донор України». А щоб отримати його, необхідно 40 разів здати максимальну кількість крові – 450 мл. За словами Наталії Андріївни, сьогодні інтерес до донорства проявлять молоді люди 1991 – 1993 років народження. Вони через кожні 2-3 місяця приходять знову і знову, щоб пожертвувати свою кров в ім’я спасіння чийогось життя.

Оксана Бойкова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут