21 Грудня 2017 Район 820  10 

Шокуючі платіжки за газ в Пологах. Звідки цифри?


Цього місяця платіжки за використаний у листопаді газ спричинили паніку серед споживачів – вказані у них суми до сплати збільшилися щонайменше удвічі.

З’ясувалося, що газопостачальні підприємства запровадили рекомендовану плату за наступний місяць. Сплачувати її, чи ні – споживач може вирішити самостійно, але про це його не попередили.

А вас шокували платіжки? Ваші коментарі обов’язково будуть враховані при написанні матеріалу на цю тему.

Докладно про ситуацію з платіжками за газ в Пологах читайте у наступному номері газети.


 1. Сема сказав:

  Очередной дебилизм, часть пожилых людей окажется в реанимации получив такие платежки.

 2. Ірина сказав:

  Це взагалі безглуздя, моя бабуся була в шоці, звонить питає як це, де мені кошти такі брати. Навіщо таке робити? Чому не попередили? І взагалі яка оплата та перед, нам що зарплатню та пенсію дають наперед!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. мешканець району сказав:

  Не платіжки а цілковита дурня!!! В платіжці міленькими буквами написано”рекомендований платіж за грудень”. Споживачі, які зареєструвалися на сайту 104.ua та користуються субсидією, мабуть помітили, що попередні місяці починаючи з 01 числа кожного місяця було внесено дані про нарахування субсидії, а от починаючи з 01 12 2017 субсидійські кошти непоказані в особистому кабінеті, як такі, що нараховані!!! В управлінні соціального захисту населення, отримувачам субсидії сказали, що кошти за грудень 2017р. перераховані газопостачальній організації ще на прикінці листопаду!!!!! Певні запитання потрібно ставите постачальнику послуг, чому, де поділися кошти з рахунків споживачів іт.д….

 4. Анна сказав:

  А если прочесть квитанцию с обратной стороны-всё станет ясно.Наша проблема в том,что мы сразу паникуем не разобравшись в ситуации.

  • мешканець району сказав:

   та хоч з якого боку читайте, чому в квитанціях невказані зараховані “субсидійські” кошти, куди вони поділись?

 5. Анонім сказав:

  Банду геть!!!!!!

 6. Учитель сказав:

  Експерименти над українцями тривають. Ганьба.

  • виктор сказав:

   обыкновенная частная компания вполне осознано кошмарит население жителей Пологовского и др. районов. так ли безобидны “шутки” этой компании? ведь уже созданы прецеденты, когда за долги по комуналке отобрали квартиру в центре Луцка. Пожилые люди, получив платежки, хватаются за таблетки, понимая какая участь их может ожидать. На мифические долги начислят пеню, а потом право собственности может стать не таким уж и безоговорочным, ведь уже наплевали на Конституцию и права человека на частную собственности. Городская и районная администрация должны активно стать на защиту интересов жителей города и района, иначе многие жители чего доброго подумают, это бизнес общий. Навешивание несуществующих долгов за газ, начисление пени имеет признаки мошеничества и прокуратура должна сии факты квалифицировать именно так. Власти города и района должны пресечь попытки приватной компании “Запорижгаз сбут” обворовывать и без того бедное население. Мне не понятно пассивное поведение власти.

 7. Антон сказав:

  В рахунку Запоріжгаззбут попереджає, що сплатити кошти потрібно на протязі 5 робочих днів після отримання рахунку, інакше буде пеня. Рахунок виписано 10.12.2017, отримав у поштовій скриньці 20.12.2017 без особистого вручення. Це вже пеня чи ні ? Так може тут “собака зарита” все зроблено щоб видавити у простого люду надмірні гроші ? А як же правове поле, Конституція ? Чистий геноцид ! Тобто пряма дорога до суду.

 8. Гоги сказав:

  Для англійців 1480 гривень за місяць – то сущі копійки! От і слухайте байки влади шо треба платити за газ, електроенергію, воду, і т.д. по європейським цінам, та ще й з абонплатами, авансами, та Ротердамами +… От і виходить що українці з жебрацькими заробітками навіть не в Лондоні живуть, а десь на Марсі, лохи все стерплять!
  http://hronika.info/fotoreportazhi/286977-kak-rabotaet-sistema-otopleniya-v-domah-londona-foto.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.