Сесія райради: депутатам – по 60 тисяч на допомогу пологівцям, зарплати керівників райради зростуть вдвічі

17
19

Бюджет-2018: освітяни із зарплатою, пологівці – з матеріальною підтримкою

Відбулася 24 позачергова сесія районної ради. На її початку  за сумлінну роботу Почесними грамотами були  нагороджені депутати районної ради  Дмитро Цихмистро та Олена Рибалка. Депутати також заслухали звіт про роботу пологівської поліції.

Депутатам – по 60 тисяч на допомогу пологівцям

Сесія цього разу проходила довго і з бурхливими обговореннями, бо приймали районний бюджет на 2018 рік. Депутати висловили невдоволення  заниженою дохідною частиною  бюджету на наступний рік. Зокрема, Василь Тимошенко запропонував її підвищити і виділити достатньо коштів на зарплату освітянам (4 млн. 400 тис. грн.), центру первинної  медико-санітарної допомоги (300 тис. грн.) та культурі (300 тис. грн.). Депутатський корпус підтримав його і дохідну частину бюджету збільшили на 5 мільйонів гривень. За пропозицією депутата Вячеслава Колеснікова  на депутатську допомогу соціально-незахищеним пологівцям додали 1 мільйон 100 тисяч гривень, у 2018 році кожен депутат районної ради матиме змогу  допомогти цій категорії громадян в сумі 60 тисяч гривень на рік.

Зарплати чиновників зростуть вдвічі

Основним джерелом доходів району традиційно лишається податок з доходів фізичних осіб – 101 млн. 636 тис. грн., податок на прибуток – 83 тисячі гривень, плата за надання адмінпослуг – 190 тисяч гривень.

На утримання Пологівської районної ради планують виділити 2 млн. 790 тис. грн., з них 2 млн. 555 тис. грн.  витратять на зарплату працівникам районної ради, що на 92% більше, ніж у 2017 році. Штат районної ради – 14 осіб. Голові ради затвердили оклад у розмірі 7900 грн. + доплата за ранг+30% посадового окладу за вислугу років + до 50% посадового окладу за виконання особливо важливої роботи +150% від посадового окладу, відповідно до особистого внеску, а також преміювання з нагоди державних і професійних свят та дві матеріальні допомоги на рік у розмірі середньомісячних зарплат для вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення.

Який же бюджет чекає на пологівців у 2018 році та що з приводу зарплат районного начальства сказали депутати, читайте у свіжому номері газети.

Ірина Лісова.

Фото автора.

17 КОМЕНТАРІ

 1. Проведя простое математическое действие, получим по 18 тысяч 250 гривен на посадовця, пусть чиновники хапуги. Но зачем нам такие депутаты?

 2. Шановний Ігоре, зарплата голови ради без врахування премій і виплат на оздоровлення сягає більше 30 000 грн. в місяць ! Але питання не в цьому, а в тому, що наші обранці-депутати забули, що зарплата повинна бути зароблена і визначена посадовій особі органів місцевого самоврядування на підставі певних здобудків (я вже не кажу про премії і надбавки, які взагалі встановлюються за вагомі досягнення в праці). Про які здобудки йде мова? Як визначити ефективність роботи посадовця? На мою думку на сьогодення основними критеріями повинно бути: перевищення народжуванності над смертністю ( в Пологівському районі смертність в 2.5 рази перевищує народжуваність), довгота та якість життя (чоловіки ледь дотягують до 66 років), заробітна плата, яка дозволяє утримувати сім*ю без отримання від держави подачок у вигляді субсидій ( середня зарплата по Запорізькій області сягає 7 тис. грн., правда методика її обчислення така-зарплату п. Покутнього додаємо до зарплати прибиральниці райради і ділимо на 2-отримуємо більше 15 тис. грн.), рівень безробіття (в селах він жахливий), чи не тому наші “керманичі” агітують, щоб українці виїздили в Італію, Португалію мити старим донам ср-ки, а в Польщі кайлувати на будівництві, скільки нових робочих місць створено в райні, скільки інвестицій заведено в район, скільки кв. м. житла збудовано? І ось якщо всі ці показники будуть в плюсах хоч від показників2013 року, тоді можна говорити про таку досить високу заробітну плату нашим керівникам. А поки що, наша районна, та і міська влада може пишатися тільки двома фонтанами (які вкрай було необхідно встановити, так як інших нагальних проблем не було) і громадською вбиральнею. А за публічну присутність на всіляких святах та заходах можна було отримувати і меншу зарплату, ви ж не зірки шоу бізнесу. Таким чином, ефективність Вашої роботи близько нуля і відповідно до цього у Вас повинна бути і заробітна плата. Але… з огляду на депутатський корпус маємо те, що маємо, жаль тільни що високі зарплати чиновників платяться з наших кишень.
  Тепер про особисте-знаю п. Покутнього на протязі 20 років як порядну людину і не думаю, що він погодиться отримувати явно не співрозмірну заробітну плату з огляду і на отримувану міліцейську пенсію, проте, поживемо побачимо, ясно одне, що ВСЮ владу в країні треба міняти, довели вона країну як то кажуть до “ручки”.

  • К чему питать надежды, что кто-то откажется от денег, будучи даже очень порядочным человеком. Никто ни отчего не откажется, если есть такая возможность. Предшественники не отказывались, а нынешние, чем хуже? Распоряжаются районным бюджетом в своих интересах как домашним кошельком.

  • Памятаємо крім “ефективної” роботи тодішнього міліційного начальства, і Вашу особисту “продуктивність навпаки”, за яку Ви також отримували чималі винагороди, а тепер пенсію, в тому числі й з кишень родичів невинно засудженних пологівців. Ще й досі перед очима Ваше інтерв’ю в Пологівських Вістях в якому Ви особисто звинувачуєте школяра Яшу Поповича, та запевнюєте громадськість шо вбивцю нарешті затримано… То це була “ефективна” робота за яку не соромно отримувати на той час величезну, в порівнянні з іншими, зарплату?
   http://ictv.ua/ru/videos/yak-zamist-pologivskogo-manyaka-semero-nevynnyh-potrapyly-za-graty-bilshe-nizh-pravda-18-12-2017/

   • Думаю, не стоит ворошить дело Яши Поповича, чересчур много в нем неясностей. Ткач, который сразу сознался во всех убийствах в нашем городе, почему-то убийство Яны Попович взял на себя через несколько лет, когда уже сидел в тюрьме. И в том, что именно Яша мог это сделать, никто с соседей не сомневался. Иначе бы выступили в защиту пацана.

    • Пані Лідія, те що Ви думаєте – то Ваша справа. Але добропорядочні люди, а я впевнений що їх більшість, думають інакше – вони завжди будуть за торжество справедливості, а віритимуть брехні що базується на різних суб’єктивний причинах, і не в останню чергу на дикунській нецивілізованості нашого народу. Як ото – одна баба сказала, а у Вашому випадку – сусіди. Про сусідів, наприклад тих же Ваших, виходячи з свого немалого життєвого досвіду, добавлю – хтось з них може запроста сказати що бачиди як Ви маєте стосунки з трьома кумами одночасно, а більшість сусідів у це повіре… Хоча це зовсім не є фактом… 🙂
     Щодо Пана Прокурора тут запущеніше, бо пройшло багато років з тих подій, а в мене наразі зараз обмаль часу, але роберемося й з цим, можливо навіть сьогодні! 😉
     Ще раз Вас прошу – вірьте в правду, а не в почуття бо справа Яші Поповича цю істину таки це довела, хоча й дуже дорогою ціною…

   • С января 2018…Депутатам – по 60 тисяч на допомогу пологівцям!!!Не стесняйтесь ,обращайтесь к депутатам!!! Вони обицяють…и кажуть таке…(пологівці – з матеріальною підтримкою)ВПЕРЕД!!!Штурмуйте приймальни…нехай дають…(раз взялись работать на людей)

 3. Шановна Ірино Сергіївно! Я звертаюсь до Вас як і головного редектора, і депутата районної ради. Спасибі Вам за інформативність яку надає нам ваша газета. Та все ж таки , як на вашу думку премія голови районної ради в розмірі 12 тисяч гривен щомісячно та ще і додатково на державні свята, НЕ ЗАНАДТО? В той час коли молодий лікар після 6 років навчання розпочинає з мінімалки, а фінансуються з одного бюджету. Може тут будуть доречні слова вашого партійного лідера, який доволі часто правий – ……!

 4. Пане Хаттабе, Ви або некомпетентна людина, або провокатор. Я вийшов на пенсію в жовтні 2002 року, тому ніякого відношення до незаконних засуджень не маю. Ви мали змогу по ТВ подивитись документальний фільм про злодіяння Ткача і про осіб, причетних до фальсифікування кримінальних справ. Хіба серед засуджених за посадові зловживання є працівники прокуратури Пологівського району, тим більше я – ні. Тому не треба розповсюджувати недостовірну інформацію. Тепер щодо прокурорських зарплат. Впевнений, що військові, судді, працівники прокуратури, поліції та інших правоохоронних органів повинні отримувати пристойну заробітну плату та пенсію. Думаю Вам не треба пояснювати чому. Закликаю Вас в своїх коментарях бути об*єктивним, користуватися достовірними джерелами і бути хоча б трохи фахівцем в справі, яку беретесь коментувати. Біда наша в тому, що зараз, в тому числі і у владі занадто багато непрофесіоналів, Ви ж бачите, щоб обіймати вищі посади в державі навідь не треба профільної освіти. А конкретну згадану Вами справу я не берусь коментувати так як до висунення обвинувачень по ній я не маю жодного відношення.

  • А я впевнена, що пристойну зарплату і пенсії повинні отримувати ті, хто наповнює бюджет. А то зарплати у декого пристойні, а ми живемо в державі, яку важко назвати правовою.

  • Пане Прокуроре, навпаки – це Ви або захворіли на амнезію, або маєте що приховувати. Я ж не маю ніякого бажання бути Вашим біографом, і не хочу знати о котрій годині Ви сваталися, чи в якому році вийшли на пенсію, ви як особистість мені не цікаві. Я тільки озвучив те, до чого Ви дійсно причасні, та що маю змогу підтвердити з доступних для громадськості джерел. Хоча в кого добра пам’ять, той і так багато чого пам’ятає…
   От Ви стверджуєте що на пенсії з 2002 року, можливо, але як пояснити що у 2003 році, перебуваючи на пенсії, Ви працювали прокурором Пологівського району?
   Цитата з шанованого видання «Українська Правда», публікація від 12 лютого 2003 року про події на вулиці Зарічній що у місті Пологи 11 лютого 2003 року відносно смерті народного депутата А.В.Єрмака: «На місці трагедії побували прокурор Пологівського району Запорізької області Олександр Ревут та прокурор області Григорій Середа. Вони поінформували, що за фактом ДТП порушено карну справу за статтею 286, ч.3»
   Посилання: http://www.pravda.com.ua/news/2003/02/12/2992774/

   Далі Ви говорите що не маєте відношення до незаконних арештів та слідчих дій, та факти стверджують інше. За злочини «пологівського маніяка» С.Ткача засуджено 7 невинних осіб, ще одну людину тримали в психіатричній клініці. П’ятеро цих людей жителі Пологівського району заарештовані в період з 2002 по 2004 роки, саме коли Ви «відпочивали на пенсії»…
   Я не маю часу піднімати з архівів місцеве видання «Пологівські Вісті» за осінь 2002 року, де Ви хвалилися трофеєм – зловленим злочинцем, малолітнім убивцею, пологівцем Яшою Поповичем, але така замітка в газеті дійсно була, що підтверджують інші, не менше шановані видання…
   Цитата з видання «newsru.com», час публікації 23 жовтня 2002 року: «Как сообщает Magnolia-TV со ссылкой на прокурора Пологовского района области Александра Ревута, на данный момент вина подростка следствием доказана. Прокуратура располагает данными судебно-медицинской и цитологической экспертиз.»
   Посилання: http://www.newsru.com/crime/23oct2002/podr.html

   Цитата з «Городские форумы Днепра», час публікації 23 жовтня 2002 року:
   «В Запорожской области задержан 14-летний подросток, который изнасиловал и зверски убил свою близкую родственницу, 9-летнюю девочку, Преступление было совершено почти месяц назад, 23 сентября, в городе Пологи Запорожской области.
   Как сообщает Magnolia-TV со ссылкой на прокурора Пологовского района области Александра Ревута, на данный момент вина подростка следствием доказана. Прокуратура располагает данными судебно-медицинской и цитологической экспертиз.»
   Посилання: http://forum.gorod.dp.ua/archive/index.php/t-27755.html

   Дивне Ви задаєте запитання: «Хіба серед засуджених за посадові зловживання є працівники прокуратури Пологівського району, тим більше я – ні.»
   Є зустічне: а Ви зможете назвати хто з прокурорів, суддів, чи високих міліцейських чинів, були справедливо покарані за ті, чи інші зловживання в Україні?
   Навряд що… Хоча в той час справи стосовно неправомірно затриманих, допитуваних, а потім невинно засуджених вів, в тому числі, й підпорядкований на той час вам слідчий Пологівської рай-прокуратури Олександр Потапов. А пізніше він теж, серед інших рядових слідаків, давав свідчення по справах невинно засуджених… Чого таке ж «щастя» обійшло старших працівників прокуратури, «самих народних у світі» суддів, та керівництва міліцейських слідчих причетних до цих справ – то питання до рідної української правової системи. Але що в тодішній пресі Ви стверджували що «Прокуратура располагает данными судебно-медицинской и цитологической экспертиз», а насправді ці, та інші докази були поспішно сфабриковані, Ви мусили знати в силу своїх прокурорських обов’язків!
   Посилання: https://kp.ua/incidents/429315-mylytsyoneram-vybyvavshym-pryznanyia-po-delu-polohovskoho-maniaka-daly-srok

   Саме Ви мали здійснювати нагляд й за дотриманням законності слідства! Насправді ж було протилежне – повне беззаконня: виїмка «віщдоків» здійснювалася без понятих, допити проводилися без адвокатів, слідчими застосовувалися тортури та катування, і т.д, і т.п. Ви ж в той час, як самі висловлюєтеся, «провокували» протилежне, та «розповсюджували недостовірну інформацію», чи то пак старалися бути – знову Ваші слова, «зіркою шоу бізнесу» на газетних шпальтах !
   Цитата з видання «Подробности UA» за 21 жовтня 2002 року: «Об этом сообщил прокурор Пологовского района области Александр Ревут. По его словам, на данный момент прокуратура располагает данными судебно-медицинской и цитологической экспертиз, которые указывают на то, что зверское преступление совершил троюродный брат убитой – 14-летний подросток, проживающий в Пологах и обучавшийся в одной школе с погибшей.»
   Посилання: http://podrobnosti.ua/39530-zaporozhskaja-oblast-za-iznasilovanie-i-ubijstvo-9-letnej-devochki-zaderzhan-ee-trojurodnyj-brat.html

   Ви закликаєте: «Тепер щодо прокурорських зарплат. Впевнений, що військові судді, працівники прокуратури, поліції та інших правоохоронних органів повинні отримувати пристойну заробітну плату та пенсію.повинні отримувати пристойну заробітну плату та пенсію.»
   А я впевнений що усі працюючі українці повинні жити достойно, а не тільки ті хто працює на інтереси влади імітуючи законність. Те що влада на фоні зубожіння народу балує своїх «захисників» мені теж не здається дивним – адже завжди більш кмітливих, більш злих, та відданих собак-охоронців хазяїн годував краще!
   А що й при Кучмі, Ющенку, не говорячи вже про Януковича, «військові судді, працівники прокуратури, поліції та інші працівники правоохоронних органів» теж жили не гірше чим зараз в порівнянні з «простим» людом, наочно говорять доступні декларації, бо навіть по ним видно що більшість статків пенсіонерів прокуратури придбано саме у ті часи…
   Посилання: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_1870855d-9006-468a-915f-f3d497fa1376

   Отакі є факти оприлюднені у незалежних виданнях, а не те що одна баба, чи дід-пенсіонер стверджує! Є там і аргументи, але їх коментувати – невдячна справа…

   • ХАТТАБУ…Все относительно…и ваше мнение тоже…не истина в последней инстанции…тем более под псевдонимом???Есть “что приховувати?”P.S.Мы всегда учим других тому,чему нам необходимо учиться самим(Иллюзии…Р.Бах)???

    • Я не веду дискусій, тим більше з Вами – то є тільки ФАКТИ, нехай для Вас і относітєльниє. Енштейна відносність то тільки недоказана теорія…

     • А я комментирую комментарии…и дискуссия с вами тем более не интересна…все о прошлом…”как наблюдающий за наблюдающим”если вам это о чем то говорит…

 5. Ото де “пахарі”! І вдень і вночі не сплять, все про Пологівський район думають. А щоб краще думалось, треба ж і в кишеню собі коханому “підсипати” народних грошенят. Цікаво було б здобутки району за 2017 рік побачити і , відповідно, оцінити що ж там такого героїчного здобули керманичі району, що вирішили аж так підвищити собі зарплатню.

 6. Шановна Ірино Сергієвно, Вас, і Ваших підлеглих з Новим Роком! Всіх Благ! Приємно мати справу не тільки з дуже красивою жінкою, а й з дуже ерудоваваною! Хоча й заочно… Дякую!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут