Райавтодорівцям заборгували близько 100 тисяч зарплатні

1
34

Де візьмуться в нашому районі хороші дороги, коли в дорожників немає стимулу працювати? “Пологівський райавтодор” не вперше серед підприємств-боржників із заробітної плати. 

28 листопада у Пологівській райдержадміністрації збиралася районна комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Провела це засідання заступник голови РДА Ірина Півень.

Як повідомляється на сайті Пологівської РДА, на засіданні заслухали інформацію керівника філії «Пологівський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України» А.В.Склярова. Він розповів про стан погашення заборгованості із заробітної плати та виконання графіку погашення заборгованості. За статистичними даними, станом на 1 листопада заборгованість складала – 95,1 тис.грн., за оперативними даними, станом станом на 28 листопада заборгованість складає 16,8 тис.грн. за вересень та за жовтень у сумі 90,7 тис.грн. Заступник начальника Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізької області С.М.Кириченко розповіла, що управління для забезпечення ліквідації заборгованості до Пенсійного фонду України вживало заходи до підприємств-боржників: складені графіки погашення заборгованості, направлені для примусового виконання до органів державної виконавчої служби вимоги про сплату боргу, рішення суду.

За результатами обговорення прийняте рішення: керівнику філії «Пологівський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України» вжити заходи щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємства, забезпечити виконання графіку погашення заборгованості. Пологівському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області продовжити роботу з боржниками щодо погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут