Пологівські школярі передали солдатам святкові гостинці

0
62

У школах традиційно збирають гуманітарну допомогу для бійців АТО. Діти з радістю несуть солдатам продукти харчування, солодощі, консервацію, теплі речі, поробки. Потім все це передають нашим захисникам.

Найчастіше такі акції по школах проводять напередодні якогось свята. Ось дійшла черга до новорічних свят. В ці дні наші воїни найбільше радіють презентами, адже вони нагадують їм про рідну домівку і про те, що вдома на них чекають.

У Пологівському районі проходить акція «Новорічний подарунок для бійця».

– Сьогодні в кабінеті Центру допомоги АТО є подарунки від Григорівської, Новоселівської, Федорівської шкіл, а також від колегіуму №1 та СРШ №2, – розповіла координатор центру АТО Ангеліна Устименко. – Частина подарунків поїде на передову у Піски  разом із волонтером Володимиром Болєстєвим, ще частину 1 січня  відвезе Андрій Постнік у Костянтинівку. Також наші солдати, які зараз у відпустці, по її закінченню повезуть гостинці до своїх побратимів.

Долучитися до акції можуть інші учнівські та педагогічні колективи, а також всі бажаючі пологівці. Телефон Ангеліни Устименко: 066-349-24-85.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут