Пологівець очолив школу мультиплікації у Харкові (ВІДЕО)

0
72

Талановитий хлопець з Поліг Вадим Болдурат виступив у новому амплуа. Мультиплікатор вже прославився своїми роботами, а в Харкові він став керівником школи мультиплікації і вчив дітей створювати пластилінові мультфільми.

Нещодавно Вадим розмістив на своєму YouTube-каналі мультфільм «Харків: походження назви». Це робота його учнів.

 

Ми ж скористалися нагодою і розпитали у пологівця про новий досвід, школу мультиплікації і плани на майбутнє.

Нагадаємо, Вадим вчиться в Харківській державній зооветеринарній академії. Він ще зі школи мріяв стати ветеринаром. На навчання потрібно багато часу, але й своє захоплення – мультиплікацію – він не залишає. Навпаки це хобі переросло у певну роботу, цікаву, яка приносить задоволення. Сам Вадим розповідає:

– Працював у школі мультиплікації. Був керівником групи, яка називалась «Пізнай місто». Проект реалізований завдяки гранту, який виграла Харківська обласна бібліотека для дітей, кошти на який виділили Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради і Харківська міська рада. Діти займались безкоштовно. Проект був розрахований на три місяці, в минулу суботу пройшла презентація мультфільму. Батькам дітей дуже сподобалось, адже мультфільм діти зробили своїми руками під моїм керівництвом та озвучили. Я тільки говорив їм, що ліпити, робив знімки і монтував. До речі, мультфільм про Харків озвучать ще англійською та білоруською мовами.

Знайти спільну мову з дітьми досить складно. Їх необхідно зацікавити. І Вадиму це вдалося. Про досвід роботи з дітьми він говорить:

– З дітьми сподобалось працювати. Спочатку не знав, як знайти підхід, але потім роззнайомилися і вже на останніх заняттях не могли повірити, що ще трохи і ми попрощаємося, але не надовго. Батьки дітей просили продовжити заняття навіть, якщо вони будуть платними.

Поділився пологівець і творчими планами на найближче майбутнє:

– Через місяць планую випустити кліп, за який мені повинні були півроку тому заплатити, але кошти не надійшли і, звісно, я його не змонтував і не виставив. Пісня у стилі реп. Кліп зачепить соціальну тему, проблему у відносинах дорослих. Розповім трішки про те, що люди зможуть побачити через місяць. Задумка така: дружина вечорами, ночами чекає свого чоловіка додому, а він приходить пізно, не тверезий, і в них виникають конфлікти через це. Все на собі їй доводиться тягнути (хатні обов`язки, готувати їжу, роботу), як плуг. Далі розповідати не буду, побачите.

Ось так Вадим заінтригував. Будемо чекати нових робіт нашого земляка. А йому бажаємо успіхів.

Фото і відео з архіву Вадима Болдурата. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут