Пологівець Ігор Ісаков «зважений та щасливий» з коханою Русланою Писанкою

0
134

Ось і відбувся фінал популярного шоу країни – “Зважені та щасливі-7”. Приємно, що серед цьогорічних учасників шоу наш земляк – Ігор Ісаков. Участь в проекті пологівець взяв разом зі своєю зірковою дружиною Русланою Писанкою! Він поділився з читачами «Пологівських вістей» секретами схуднення та щасливих стосунків.

Хоч пара Ігоря та Руслани не перемогла у шоу, але за них вболівало чимало українців. Ігор Ісаков живе у Києві, але сам родом із Поліг. Вперше на телеекранах наш земляк засвітився разом із Русланою Писанкою, коли брав участь у шоу «Пристрасті на паркеті». Нещодавно він приїжджав у Пологи до своєї мами і приділив увагу нашій газеті. Ігор розповів нам про свої стосунки з рідними людьми та про  участь в популярному проекті.

Взяти участь в проекті він вирішив заради дружини.

– До 30 років я взагалі вважав себе дуже худим і комплексував з цього приводу. Принаймні зайвою вагою ніколи не страждав. Набирати вагу почав вже після 30, коли обмін речовин став не таким активним, до того ж я неправильно харчувався і полюбляв пиво. Ледь не щодня після роботи дозволяв собі пляшечку пива, через деякий час у мене з’явилася зайва вага і пивний живіт, – говорить пологівець. – Руслана ж ніколи не була дуже худою. А останнім часом значно набрала вагу. Тому коли їй запропонували взяти участь в проекті, я її підтримав і навіть настояв на тому, що потрібно погоджуватися. Заради проекту я спеціально сам від’їдався, щоб теж погладшати. Їв по 24 години на добу, і врешті наїв стільки, що не міг самостійно зав’язати шнурки на взутті. Руслана прийшла на проект з вагою 136 кілограмів. Скажу також, що багато хто брався за схуднення Руслани,  і тренери, і масажисти, і представники компаній, які пропонують препарати для схуднення… Крутий результат міг бути для кожного з них крутою рекламою. Проте нікому не вдалося зробити те, що зробила команда СТБ.  В цьому сезоні проекту конкурси розроблялися саме для пар, щоб вони могли знайти спільну мову та навчилися разом долати труднощі.  Чесно кажучи, перший час я качав прес з допомогою Руслани, вона мені подавала руку і я піднімався. Потім вже робив це сам, але підтримка дружини була важливою. У нас було по два тренування в день, по дві години зранку і ввечері. Качали прес в декілька підходів, разів по 20 за кожним підходом. Поміж тим присідали, віджималися, виконували вправи, під час яких працювали всі групи м’язів. Через місяць інтенсивних тренувань ми вже були, як справжні спортсмени, хоч і дуже товсті. Я захоплююся тренером проекту – Славою Узєлковим. Завдяки йому я став набагато витривалішим.

Участю в проекті він задоволений, адже результат вагомий. Проте свою дружину кохає, не зважаючи на кілограми. І на проекті вдруге на ній одружився!

– Можливо це звучатиме банально, але головне в стосунках взаємоповага, підтримка, розуміння, душевне спілкування. Коли зустрічаються рідні душі, зовнішність не так важлива. Свою дружину люблю і вона у мене красуня, до того ж надзвичайно талановита. Пишаюся її працелюбству та наполегливості. У спортзалі їй немає рівних – викладається на 100%. Вона молодчинка!

З теплом Ігор розповідає і про свою маму.

– Мама в мене найкраща. Разом з бабусею вони віддали мені всю свою любов, за що я їм вдячний.  У фінансовому плані я ніколи не був розбещений, а от у жіночій любові просто купався з малих років. Мама була шокована, коли я їй повідомив, що зустрічаюся з Русланою Писанкою. Обличчя її в той момент не бачив, ця розмова відбулася по телефону.  Вона навіть подумала, що я жартую. Для неї Руслана відома артистка, а я просто її синочок, сільський хлопчик, – з посмішкою згадує наш земляк.

Своє дитинство та  юність Ігор провів на Пологівщині, де і народився. Навчався в Новоселівській ЗОШ та в Чубарівському аграрному ліцеї (раніше ПТУ).

– Це був прекрасний час, коли ми вміли радіти дрібницям. Якщо мене спитати, де мій дім, я скажу: тут, де я виріс. На жаль, в Пологах буваю не так часто, як би хотілося.

Тепер вже в Ігоря все інакше. Темп життя у столиці бурлить, і спокій йому тільки сниться. Ще й частенько доводиться «відбиватися» від прихильників дружини, тому розслаблятися ніколи.

–  У Києві люди не так реагують на відому особистість, тут  часто можна зустріти зірку, а у менших містах ситуація інша. Є спокійні, привітні люди, а є такі, що від них хочеться швидше втекти. Подекуди реакція людей на відому особистість неадекватна. Хоча ми вже звикли.

Історію знайомства пологівця та Руслани описали чи не всі українські видання. Але нам Ігор розповів про це особисто.

– Я написав їй повідомлення в «Однокласниках». Пам’ятаю, то було щось приблизно такого змісту: «Руслана, це насправді  ви?». Вона відповіла…   Тоді вона написала мені  все, що думає  з приводу спілкування в інтернеті, звісно нічого приємного. Я просто попав під «гарячу руку», коли вона втомилася від настирливих прихильників. Та я написав їй знову. Не знаю, що її зачепило в моїх повідомленнях, але вона почала зі мною спілкуватися. І перед тим, як назавжди видалила свою сторінку із «Однокласників», я встиг випросити у неї номер телефону. Потім почалися щоденні дзвінки, зустрічі… На той час ми жили в різних містах. Дуже швидко ми зрозуміли, що створені один для одного. На нашому весіллі були тільки друзі, тільки ті, кому довіряємо. Вирішили відзначити цю подію по-сімейному, так би мовити «таємно». Лише парочка фото з весілля просочилися у пресу.

Руслана не підвела своїх шанувальників! Акторці та телеведучій вдалося вразити всіх результатом свого схуднення. За 8 місяців вона схудла на 42 кілограми.  Завдяки проекту також збулася заповітна мрія Руслани – у фіналі шоу чоловік актриси перед повним залом глядачів підхопив її на руки і закрутив. Сам же Ігор схуд на 40 кг, зараз його вага становить 77 кг. Вітаємо цю прекрасну пару і бажаємо їм всього самого найкращого!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут