Остання сесія міськради у 2017-ому: основні цифри

0
52

Минулої п’ятниці відбулася остання сесія міської ради в цьому році. Депутати попрацювали плідно, прийняли рішення з багатьох питань. Ми зосередимо увагу на найважливіших і найцікавіших цифрах.

Зокрема, депутати ухвалили рішення про міський бюджет на 2018 рік. Доходи міського бюджету визначили у сумі 51082,502 тис.грн., видатки міського бюджету – 51082,501 тис.грн. На реалізацію міських програм затвердили видатки у сумі 20755,120 тис.грн.

На заходи до Програми «Благоустрій міста Пологи» на 2018 рік виділили 5 млн. 572 тис. 748 грн. Майже 2,5 млн. грн. з цих коштів піде на заробітну плату бригад благоустрою, 920 тис. грн. – на сплату за електроенергію. Також на придбання адресних табличок витратять 49 тис.грн., на огородження дитячих майданчиків – 99 тис. грн.

На заходи до Програми «Розвиток міста Пологи» на наступний рік виділили 2 млн. 246 тис.922 грн. На вуличне освітлення з цих коштів виділили 323 тис.117 грн. Світліше наступного року має стати на вулицях Дружби, А.Кронєва, Одеській, Запорізькій, Толстого, Ягідній, Осипенко, Є.Дроб’язка, Лісовій. Також центральна вулиця Поліг, а саме вул.Єдності, теж має змінитися наступного року. Нарешті дійде черга до реконструкції тротуару. А от питання влаштування світлофора на гуляйпільському повороті поки що не вирішене, але до нього обов’язково повернуться пізніше, адже і міський голова, і депутати розуміють, що це аварійно небезпечна ділянка, тож світлофор там необхідно встановлювати. Можливо, це вдасться зробити на умовах співфінансування з районним бюджетом.

946 тис.469 грн. – фінансування Програми «Капітальний ремонт житлового фонду Пологівської міської ради» на 2018 рік. Ось які заходи передбачені:

На ремонт доріг загальноміського значення запланували витратити 3 млн. 905 тис. 164 грн. Дивіться перелік об’єктів, які мають відремонтувати наступного року:

 

50 тис.грн. з міського бюджету виділили на виконання програми «Обдарована молодь». 50 учнів міських шкіл отримають грошові винагороди за успіхи у навчанні і досягненні високих результатів у різноманітних конкурсах і змаганнях.

Довго депутати обговорювали виконання Програми «Турбота». На неї виділили 500 тис.грн. Більша частина з цих коштів протягом року буде витрачена на надання матеріальної допомоги пологівцям. Депутат Павло Бабич запропонував розподілити ці кошти між депутатами і закріпити за ними певні депутатські фонди. Зійшлися врешті-решт на тому, щоб залишити порядок надання матеріальної допомоги громадянам, яким він був і до цього, але з урахуванням думки депутата.

48 тис.грн. виділили на виконання Програми «Ветеран». У 2018 році продовжать компенсувати 50% вартості проїзду на міських маршрутах пільговим категоріям громадян, на це виділили 615 тис.грн. з міського бюджету.

Також депутати затвердили штатний розпис працівників апарату та виконавчих органів міської ради. Оклади у працівників міської ради скромні. Оклад міського голови – 5300 грн., першого заступника – 4900 грн., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, секретаря ради, секретаря виконкому – 4800 грн., у інших працівників оклади менші. Загалом місячний фонд заробітної плати за посадовими окладами у міській раді складає 106 тис. 985 грн., кількість штатних посад – 31. Про інші нарахування і премії на сесії мова не йшла.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут