Оригінальна ялинка для вашої дитинки!

0
74

Грудень – це той час, коли навіть дорослі починають вірити у дива, що вже говорити про малечу. Для них ця передноворічна пора особливо казкова та дивовижна. Діти дуже люблять прикрашати ялинку та з нетерпінням чекають на Діда Мороза, який неодмінно  покладе під ялинку бажаний подарунок. Але і сама ялинка може стати чудовим подарунком для малечі, якщо вона м’якенька та усіяна м’якими іграшками.

Пологівчанка Наталія Нікітчук власноруч пошила оригінальну ялинку (на фото), яка відразу припала до душі і дітям, і батькам.

Фото, яке Наталія опублікувала у «Фейсбуці» «залайкали» користувачі соціальної мережі і на майстриню враз посипалися замовлення на м’яку новорічну забавку із усієї України. Тож вже не перший тиждень Наталія не випускає голку з рук, а її квартира завалена новорічним хенд-мейдом.

Проте, вона знає заради чого старається – заради дитячих посмішок! Наталія радо зазначає, що все частіше люди віддають перевагу речам та іграшкам ручної роботи, а не магазинним. “В них і якість, і душа”, – говорить майстриня…

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут