Міська рада запрошує пологівців оформити земельні ділянки

0
36

Пологівська міська рада звертається до власників нерухомості, розташованої на території міста Пологи.

Відповідно до ст.14 Конституції України земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Відповідно до ст.206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Об’єктом плати за землю є земельна ділянка.

Будинки, будівлі, споруди (їх частини) є нерухомими речами, оскільки розташовані на земельній ділянці. Відповідно, володіння, користування та розпорядження зазначеною нерухомістю неминуче призведе до фактичного використання земельної ділянки, на якій знаходиться така нерухомість. Тобто здійснювати обслуговування свого майна неможливо не зачіпаючи земельну ділянку. Придбавши об’єкт нерухомості та набуваючи при цьому обов’язків з утримання, збереження такого об’єкта особа одночасно набуває обов’язків пов,язаних з фактичним використанням земельної ділянки, на якій розмішене нерухоме майно.

Враховуючи викладене вище просимо всіх власників нерухомого майна ( житлових будинків, будівель, споруд та інше), у яких не оформлені земельні ділянки звернутись до каб.№8, другий поверх Пологівської міської ради, до відділу з питань регулювання земельних відносин, за адресою: м.Пологи, вул.Єдності,24.

Джерело: сайт Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут