Майбутніх кухарів та кондитерів вже запрошують на роботу

0
34

19 грудня, у День святого Миколая, у Державному навчальному  закладі «Пологівський професійний ліцей» відбулась зустріч учнів, які навчаються за професією «кухар, кондитер»  із директором найбільшої  міні-пекарні  Запоріжжя  Олексієм Володимировичем Пучковим  та випускником ліцею, технологом підприємства Олегом Мельником.

Гості  розповіли присутнім про історію свого підприємства і презентували широкий асортимент продукції, що на ньому виготовляється: різні сорти хліба, духмяні булочки, апетитний «пан-круасан» із різною  начинкою.

З  неприхованим інтересом учні переглянули відеопрезентацію про саме підприємство, встановлене на ньому новітнє обладнання, умови праці пекарів.

Під час  теплої  й невимушеної розмови директор О.В. Пучков  запросив  майбутніх кухарів та кондитерів  на екскурсію, а бажаючих удосконалювати свій професійний рівень – на виробничу практику із наступним працевлаштуванням.

Багатьох випускників 2017-2018 н.р.  зацікавила ця пропозиція і  вони висловили бажання працювати у   Запоріжжі в пекарні «Урожай».

Наталія Горбенко, майстер з виробничого навчання ліцею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут