Квест-подорож «Маршрут безпеки», або як учням Пологівської СРШ №2 розповідали про ВІЛ (+ФОТО)

0
82

1 грудня, у рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у Пологівській СРШ  I-III ст. №2 для учнів 8-9 класів провели квест-подорож «Маршрут безпеки». А як інакше донести інформацію про таку складну тему для дітей? Тож вчителі подбали про те, щоб форма інформування учнів була максимально цікавою.

«Маршрут безпеки» базується на колективних методах взаємодії. Має на меті інформування та обговорення таких тем, як ВІЛ, репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка у ризикових ситуаціях. Юлія Миколаївна Скидан, учитель основ здоров’я та тренер життєвих навичок, разом із командою педагогів: соціальним педагогом Луізою Олександрівною Фіногеєвою, бібліотекарем Світланою Валентинівною Бурлакою, учителем інформатики Катериною Миколаївною Дорофєєвою та вчителем біології Людмилою Миколаївною Сторчак виконували роль фасилітаторів на 5-ти станціях: «Шляхи передачі ВІЛ», «ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді», «Поруч з тобою», «Твоє життя – твій вибір», «Захист від ВІЛ, інфекцій, які передаються статевим шляхом, та засоби контрацепції».

Під час тренінгу учні активно спілкувалися і ділилися з іншими знаннями та думками щодо репродуктивного здоров’я. Завдяки дискусіям у групах однолітків учасники розвивали здатність мислити критично й незалежно. Вони вчилися пов’язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками та розробляли особисті профілактичні стратегії. У школі ця інтерактивна гра для старшокласників проводиться не вперше. Це цікава й креативна форма донесення інформації до підлітків, тому «Маршрут безпеки» потрібно проводити в усіх школах міста.

Також психолог школи провела просвітницько-профілактичну роботу «Превентивний інструмент, профілактика ВІЛ на робочому місці».

Підготувала Ксенія Сторчак, учениця 9-Б класу Пологівської СРШ №2, вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

Фото з архіву школи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут