“Крижана сталь-2017”: пологівці вкотре довели всій Україні, що найсильніші (ФОТО)

0
80

Як повідомив тренер клубу “Олімп” ДЮСШ Юрій Клименко, 9-10 грудня в м.Мелітополь пройшов кубок України UNPF «Крижана сталь-2017» з жиму лежачі, станової тяги, багатоповторного жиму та підйому штанги на біцепс.

Змагання проводились за правилами УФНП (Українська федерація натурального пауерліфтингу). Взяли участь у них близько 150 учасників з Київа, Рівного, Новоданилівки, Дніпра, Кам’янська (колишнього Дніпродзержинська), Кривого Рогу, Одеси, Харькова, Запоріжжя, Херсону. Пологівський район був представлений спортсменами ДЮСШ клубу “Олімп” у складі 12 осіб на чолі з тренером Юрієм Клименком.

У жимі штанги лежачи наші учасники досягли високих результатів:

-до 60 кг Катерина Колеснік посіла 1 місце;

 -до 75 кг Аня Хоменко – 1 місце;

-до 52 кг Артем Клименко – 1 місце;

-до 60 кг Максим Сіденко – 1 місце;

-до 75 кг Сергій Петренко – 1 місце;

-до 75 кг Олександр Сіденко – 2 місце;

-до 82,5 кг Дмитро Клименко – 2 місце;

-до 82,5 кг Антон Цибулько – 3 місце;

-до 110 кг Олександр Вязовцев – 1 місце;

У номінації станової тяги:

-до 53 кг Яна Радченко – 1 місце;

-до 110 кг Дмитро Корнєв – 1 місце.

У номінації підйом штанги на біцепс керівник Юрій Клименко посів 1 місце у категорії до 82,5 кг та виборов третє абсолютне місце і нагороджений кубком. Також у цій номінації Катерина Колеснік посіла 1 місце в категорії до 60 кг, вона стала абсолютним переможцем серед дівчат і нагородженна цінним призом. Катерина виборола й друге місце в номінації жим лежачі серед дівчат і за це також отримала подарунок.

Команда Пологівської ДЮСШ та тренер щиро вдячні постійному та офіційному спонсору, зокрема гендиректору ТОВ “Дніпрокераміка” Андрію Чеберку та голові профспілкового комітету підприємства Світлані Пустовойтенко за фінансову допомогу в організації поїздки на змагання.

Команду до змагань підготував тренер ДЮСШ та вчитель гімназії “Основа” Юрій Клименко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут