Коли фантазії немає меж, з’являються шедеври! А які іграшки на ялинку зробили ви? (ФОТО)

0
76

 Новий рік уже на порозі, і святкова лихоманка заполонила все місто. Особисто в мене Новий рік асоціюється з мандаринами, запахом ялинки, мигаючими вогниками і, звісно ж, з новорічними іграшками: кульками, фігурками, сніжинками, що кружляють, мов балеринки. Щороку ми з мамою купуємо нову іграшку на нашу ялинку у вигляді символу нового року. Коли я приходжу додому, то одразу ж починаю насолоджуватися її красою, розглядаючи в деталях. Для кожного з нас іграшка – це щось тепле, родинне.

Ось і в Пологівській СРШ I-III ступенів №2 було оголошено конкурс на кращу новорічну прикрасу. Ініціаторами конкурсу стали адміністрація школи та учнівське самоврядування. Фантазії учнів не було меж, вони виготовили і гігантські кульки, і новорічні вінки, і гномиків, і міні-ялиночки та інші неповторні й оригінальні витвори. Звичайно, дітям допомагали батьки, тому іграшки вийшли такими яскравими та по-сімейному теплими. Учні старшої школи на уроках трудового навчання разом з вчителем Іриною Михайлівною Юрченко  виготовляли також прикраси з фетру для шкільної ялинки.

Заступник директора з виховної роботи Лілія Володимирівна Янько  зізнається, що визначити переможця було вкрай важко, проте за допомогою голосування найкращі іграшки відправили на конкурс прикрас для міської ялинки. А інші тішитимуть око в актовій залі. Всі учасники залишилися задоволеними, а шкільна красуня-ялинка радітиме новим прикрасам на новорічних ранках і засяє ще яскравіше.

Ксенія Сторчак, учениця Пологівської СРШ №2, вихованка гуртка “Основи журналістики” БДЮТ.

ФОТО з архіву школи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут