“Кохай відповідально!”, або про ВІЛ детально (+ФОТО)

0
52

В Україні зареєстровано понад 170 тисяч  ВІЛ-інфікованих, але, за підрахунками експертів, про свій ВІЛ-статус знає лише третина інфікованих, загальна кількість людей,  які живуть з ВІЛ в Україні, сягає 377 600 осіб.

 У рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом фахівці із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з соціальним педагогом Пологівського колегіуму №1 провели бесіду з елементами тренінгу «Життя в світі, в якому є ВІЛ» для учнів 8 класів та перегляд соціального фільму «Що таке ВІЛ та СНІД?» для учнів 9 класів.

 Мета заходу: проведення роз’яснювальної роботи щодо небезпеки ВІЛ/СНІДу, способів його передачі, заходів, які допомагають уникнути хвороби та знайти порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми.

Окрім того, фахівці із соціальної роботи  спільно з волонтерами Пологівського РЦСССДМ, за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА,  провели вуличну акцію «Захисти себе від ВІЛ. Кохай відповідально!».

Таким чином вони привернули увагу населення до теми ВІЛ/СНІДу, підвищили рівень поінформованості щодо цього захворювання. Також під час акції пологівці отримали доступну інформацію про ВІЛ/СНІД, репродуктивне здоров’я, культуру та безпеку статевих відносин.

Підготовлено за інформацією Пологівського РЦСССДМ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут