Хто сказав, що ви не такі? (Фоторепортаж з концерту до Дня людей з обмеженими можливостями)

4
56

Щороку, 3 грудня, у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу.

У Пологах, напередодні Міжнародного дня інвалідів, також влаштували справжній концерт з піснями, танцями, привітаннями та нагородами для людей з обмеженими можливостями.

Оксана Бойкова.

Фото автора.

 

4 КОМЕНТАРІ

  1. концерт – це смішно. влада не концертами єдиними має піклуватися про людей, а діями що полегшують життя!!! яка інфраструктура в місті, не кажу вже про села для людей з обмеженими можливосятми. елементарно з транспортом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут