Господарі року – господарі міста

5
44

Фотографію, яку до редакції надіслала наша постійна читачка, зроблено у центрі Поліг.

Жінка шокована кількістю бродячих псів у нашому місті.

«Страшно ходити по місту, коли біля тебе бігає зграя собак», – коментує пологівчанка.

Страшно дорослим, а як дітям? Вже були випадки, коли бродячі собаки кусали пологівців.

Ця проблема не нова і їй присвячено багато сторінок у нашій газеті. Питання «Куди дівати бродячих собак?» так і залишається без відповіді. У міській раді  затверджено програму «Поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті».  Є надія, що нашій владі вдасться змінити ситуацію у 2018 році.

До речі, 2018 буде роком Собаки. Як пишуть в гороскопах, рік Собаки обіцяє нам гармонію і стабільність у всьому: політиці, економіці і, навіть, у погоді. Сподіваємося, господиня року Собака буде прихильною до нашого міста.

5 КОМЕНТАРІ

  1. На фотографії видно, що це “собаче весілля”, куди збігаються кавалери з усього міста і не всі собаки на фото безпритульні, у більшості з них є господарі. Якраз стерилізація і вирішіть питання не тільки регулювання чисельності тварин, а і їх скупчення. У м. Львові, в якому діє така програма, залишилося приблизно 600 собак на таке велике місто і їх чисельність зменшується кожен рік.

  2. Боятися потрібно не тварин, а людей, бо відомо, що людина – найжорстокіша істота. А у тварин ніхто не має права відбирати їх життя. Повчіться у європейців відношенню до тварин, а потім зрозумієте, що там де люблять тварин, там розвинена гуманістична країна, а не варварський і жорстокий осередок, який по факту пропагує авторка фото.

  3. 2017 рік на Пологівщині: 3 вбивства, 483 крадіжки, 289 тяжких злочинів, тобто 2 злочини в день. І це робили не собаки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут