Гномики, Білосніжка, Зла, Добра і Сніжна королеви побували у Воскресенському НВК

1
92

У нашому навчально-виховному комплексі панувала новорічна казка. Тривала вона два дні поспіль. Діточки з радістю готували костюми та вчили віршики. До них на свято завітали Гномики та Білосніжка, Дід Мороз та Снігуронька, Зла Королева та Добра Королева, Сніжинки та Сніжна Королева, сучасна Баба Яга та її підопічні.

Спочатку казка прийшла до 7 та 6 класів, учні яких розділилися на дві групи – вболівальників та учасників. Вони приготували веселі танці пісні та сценки. Також був захист костюмів. Директор школи Федір Олексійович Мацюця привітав дітей з прийдешнім Новим роком.

Того ж дня свято завітало до старшої дошкільної групи. Діти водили хороводи, співали пісеньки. За гарні номери Дід Мороз зі Снігуронькою привітали їх і подарували смачні подарунки. Відбулося свято і в п’ятих класів. У них також були веселі пісні та сценки. А які танці вони танцювали! Чого тільки вартий ніжний вальс! Дід Мороз був у захваті від таких талантів. Ввечері відбулося свято у 8-11 класів. Вони підготували енергійні, запальні танці та кумедні сценки. Дід Мороз їх привітав і подарував цукерки. Усіх запросили на святкову дискотеку.

Наступного дня Новий рік прийшов до 1-4 класів. Яскраві образи, веселі танці, віршики – все це запам’ятається дітям надовго. Директор школи також привітав їх. Від Діда Мороза учні молодших класів отримали смачні подарунки.

У центрі села та в школі поставили ялинки, які прикрасили саморобними дитячими іграшками. Хочемо подякувати організатору Оксані Миколаївні Пишняк та її колективу за новорічне свято.

Вітаємо усіх пологівців і односельців з Новим роком! Хай всі ваші мрії здійсняться в новорічну ніч, і нехай у Новому 2018 році вас обминає лихо, а над головою буде мирне небо!

Даринка Марюха, учениця Воскресенського НВК,

вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

Фото Ольги Кармазіної.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут