Гарненький песик шукає своїх господарів (ФОТО)

5
34

Щойно до нашої редакції надіслали фотографії песика, який загубився. Добрі пологівці прихистили малого, але схоже, що він був домашнім. Можливо, хтось за ним сумує так само, як він сумує за своїми господарями. Давайте разом повернемо песику дім!

Зверніть увагу, передайте іншим. Можливо, знайдуться його господарі.

Підібрала песика Олена Потапова поблизу магазину “Шанс”, що по вул.Пушкіна. Ймовірно, малий десь неподалік жив. Забрати свого “потеряшку” можна, зателефонувавши за номером: 0957073495.

5 КОМЕНТАРІ

 1. Песик то справді важливо. Але не менше за песика важливо що й нещодавно “незалежні тепер у всьому” ПВ, як і інші незалежні місцеві, регіональні, національні ЗМУ, окрім одиниць “залежних від власників”, отримавши інструкціїї від влади ніяк не висвітлюють сьогоднішні події в Києві. Вичікують… А це вже порушення закону про пресу… А де ж незалежність журналістів, журналістики? Чи влада ще має вагомі важелі тиску на “пологівський будинок преси”? Найстаріший в місті… 😉

  • Хочу стать на защиту газеты ПВ. Мне гораздо важнее читать новости о родном городе, а не копии статей о ситуации в Киеве. Спасибо газете за ПОЛОГОВСКИЕ новости.

   • Ніхто ПВ не звинувачує – всі розуміють ситуацію… Проте, щоб і ви розуміли чим журналістика відрізняється від репортажу зазначу – робота журналістів зовсім не означає передрук всеукраїнських новин та викладення місцевих подій в чистому вигляді… Це – і оперативність у прогнозах на події, і викладення свого бачення та обгрунтування неофіційної точки зору, інтерв’ю та дискусії з надання рівних можливостей висловитися опонентам на своєму ресурсі, це і журналістські розслідування, це і в деякій мірі …байки, плітки, та побрехеньки, і т.д, і т.п. Що до “ситуації в Києві” – то вона напряму буде впливать на подальші “новості о родном городе” , тому це ще й журналістські роздуми з висновками на “позаміські” події в аспекті місцевогї специфіки. В ідеалі ще й з залученням до дискісії читачів. Хоча ПВ в цьому гріх звинувачувати на відміну від інших місцевих виданнь… 😉 Вірю що скоро Свобода слова в Україні не буде залежної від точки зору гнолої влади!

  • Якщо Вам мало інформації про події в Києві, які транслюють по всіх телеканалах раджу Вам підписатися на газету “Київські відомості”. Газета ПВ інформує про події, які відбуваються в місті Пологи та Пологівському районі. А працівникам редакції треба висловити подяку за висвітлення інформації про братів наших менших.
   При будь якій ситуації ми повинні залишатися людьми і відповідати за тварин, яких ми приручили.

   • Ага щас! Не буду, з мене досить – я вже “підписаний” на «Офіційний вісник України», «Урядовий кур’єр», «Голос України», «Відомості Верховної Ради України» та «Офіційний вісник Президента України»! І вам раджу, щоб не були “чьеловєком у футлярі”… пологівському… 😉
    p.s.: треба відповідати не тільки за приручених, а за всіх тварин, бо передумають залишатися звірями – буде нам!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут