Енергетична служба «Мінералу» в надійних руках

0
46
????????????????????????????????????

День енергетика – професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості.

На ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» є ціла електроенергетична служба, яку очолює головний енергетик Олександр Володимирович Бойко. Прийшов він на підприємство у 1998 році після закінчення Запорізького державного технічного університету. Починав старшим електромеханіком, згодом був призначений заступником головного енергетика, а з 2006 року керує електроенергетичною службою, працює головним енергетиком. У 2017 році відзначений грамотою за вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди Дня працівника гірничодобувної та металургійної промисловості.

Електроенергетичний цех очолює Володимир Борисович Бережний. Він також вніс вагомий внесок у розвиток підприємства, працюючи на ньому 16 років. За роки роботи зарекомендував себе грамотним, висококваліфікованим спеціалістом, відповідальним працівником, вимогливим до себе та підлеглих. Навчає молодь, ділиться професійним та життєвим досвідом.

Слід відмітити, що в компанії працює заслужений енергетик Юрій Олександрович Бублик. Прийшов на Приазовське рудоуправління (нині ТОВ “Гірничодобувна компанія „Мінерал”) у 1980 році після служби в лавах Радянської Армії. Трудився в кар’єрі електрослюсарем з ремонту обладнання, майстром з ремонту електрообладнання на електродільниці, начальником електроремонтної служби кар’єрів. З 2006 до 2017 року працював енергетиком гірничого цеху. Після виходу на заслужений відпочинок продовжує трудитися та передавати досвід молоді. Досконально оволодів знаннями будови та принципу експлуатації електрообладнання і вміло застосовує їх на практиці. Ветеран користується заслуженим авторитетом та повагою в колективі. Бере активну участь у суспільному житті, є наставником молоді. За сумлінну працю та високий професійний рівень, особистий внесок у соціально-економічний розвиток підприємства неодноразово нагороджений Почесними грамотами адміністрації ТОВ “Гірничодобувна компанія „Мінерал”. У 2004 році Юрію Олександровичу присвоєне звання „Кращий фахівець”. У 2009 році відзначений Почесними грамотами Міністерства промислової політики України та ЦК профспілок трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості. За високі виробничі показники його портрет занесений на Дошку пошани гірничодобувної компанії „Мінерал”. Та найбільшим визнанням сумлінності у праці стало присвоєння Юрію Олександровичу почесного звання „Заслужений працівник промисловості України”.

В електроенергетичній службі працює ще багато трудівників-ветеранів, які внесли вагомий внесок у розвиток підприємства.

Тож вітаємо всіх працівників електроенергетичної служби ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» з професійним святом . Бажаємо міцного здоров’я та успіхів у роботі.

Адміністрація ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут