День зимового сонцестояння 2017: чого не можна робити, а що треба

1
44

Щороку день зимового сонцестояння припадає на 21 або 22 грудня. Це той час року, коли день  найкоротший, а ніч – найдовша.

День зимового сонцестояння: чого не можна робити.

Тут,  в першу чергу, потрібно сказати, що діє Різдвяний піст. Тому в день зимового сонцестояння не можна їсти м’яса та інших скоромних  продуктів. Крім цього,  в день зимового сонцестояння заборонено влаштовувати гуляння й п’янки, ображати інших людей.
Астрологи кажуть, що краще концентруватися на сім’ї, перебувати в родовому лоні. Найголовніше в цей час – повертати борги. Тоді наступаючий рік буде  позитивним.

День зимового сонцестояння: що потрібно зробити.

У народі вважали, що саме цього дня порібно планувати нові справи. Вірили, що в день зимового сонцестояння природа допомагає людині абсолютно у всьому, тому всі нові починання будуть успішними.
А ще в цей день загадували бажання. Раніше вважали, що це так само ефективно, як і в новорічну ніч.
Ворожіння в день зимового сонцестояння були особливо цікавими. Дівчата намагалися в цей день дізнатися  про свого судженого будь-яким способом. Ворожили на свічках, воді, картах і т. д.
Прибирання в будинку в цей день було особливим. Вірили,  якщо  хочеться отримати щось нове і хороше в житті, то для цього треба звільнити місце. Саме тому в день зимового сонцестояння викидали все, що було непотрібно.

Джерело: https://znaj.ua/

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут