“Злет натхнення” зібрав найталановитіших і відкрив нові зірки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
28

Сьогодні у розважальному центрі “Юність” пройшов шістнадцятий районний фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості імені Ольги Бойко “Злет натхнення”. 

У ньому взяли участь вокалісти, ансамблі, читці. З’їхалися до Поліг найталановитіші зірки сцени з усього району. Найбільша творча делегація прибула з Новоселівки, але й інші сільські колективи були представлені великою кількістю учасників. Їх на районній сцені ми бачимо не так часто, тому “Злет натхнення” особливо порадував новими іменами.

Оцінювало виступи конкурсантів високоповажне журі, до складу якого ввійшли культпрацівники, меценати. Була присутня на фестивалі і сестра Олі Бойко Світлана.

Кожен виступ зачаровував, сила слова вражала, і пісні хотілося підспівувати. Цьогорічний “Злет натхнення” відкрив нові імена на пісенному Олімпі Пологівщини. Найсильнішим і найкращим виконавцев беззаперечно визнали молодого співака з Григорівки Ігоря Бойка. Сила його голосу, емоційність виступу настільки вразили глядачів, що вони не втрималися на місцях і аплодували стоячи хлопцеві, який співає не гірше, а навіть у 100 разів краще за відомих співаків. Переконана, Ігор з легкістю міг би  стати не тільки голосом Пологівщини, а й голосом країни!

Детальніше про результати читайте згодом, а поки що дивіться фото.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут