За передовим досвідом – до «Запоріжсталі»

0
15

9-10 листопада у Запоріжжі відбулася 44-а Міжнародна науково-технічна конференція молоді ПАТ «Запоріжсталь», яка проводилася з метою активації науково-технічної творчості молоді та обміну досвідом між молодими спеціалістами металургійних підприємств та вузів віком до 35 років, а також з нагоди 25-річчя  молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь».

У роботі цієї конференції взяли участь працівники ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», а саме, молоді спеціалісти: начальник технічного відділу В.В.Донець, провідний інженер технічного відділу П.А.Рябчук та економіст з планування О.О.Тіщенко. Вони ознайомилися з роботою великого підприємства та були у захваті від такого масштабного заходу.

Знайомлячись з виробництвом, учасники конференції побували в кампусі комбінату, де проводиться навчання всіх співробітників з метою ефективної роботи підприємства. Також відвідали центральну диспетчерську комбінату, де на великому екрані побачили, як фіксується і спрямовується робота всіх виробничих підрозділів — вся їхня діяльність, як на долоні. У доменному цеху ознайомилися з роботою доменної печі №3. Вона, по суті, була в цьому році побудована заново, із застосуванням найсучасніших технологій. І на це знадобилося менше, ніж півроку. А при застосуванні традиційних методів проектування і будівництва знадобилося б, мінімум, півтора року. Нова ДП-3 відповідає найкращим західноєвропейським зразкам, і гості на власні очі змогли переконатися в цьому, спостерігаючи, як на великому екрані чергові фахівці контролюють весь доменний процес і роблять, якщо треба, в ньому зміни. Все це відбувається, не відходячи від комп’ютера, на пульті управління.

Під час конференції працювали 11 секцій: аглодоменна, сталеплавильна, прокатна, діагностики та ремонту обладнання, енергетична, обчислювальної техніки, ІТ та автоматики, транспортна, економіки та фінансів, соціальної, молодіжної політики та управління персоналом, охорони праці, промислової та техногенної безпеки, охорони навколишнього середовища та радіаційної безпеки.

Такі конференції дуже важливі для взаємовигідного обміну ідеями та досвідом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут