Ювілей пройшов з піснями й подарунками (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
15

По-сімейному, тепло, хвилююче і нерідко зі сльозами на очах пройшло святкування 20-річного ювілею обласного центру соціально-психологічної реабілітації неповнолітніх дітей.

Невеличка зала не змогла б вмістити всіх бажаючих розділити радість з колективом. Тож на роковини запросили лише тих, хто постійно опікується і допомагає закладу, без кого він просто не вижив би. Серед гостей були начальник обласного відділу неповнолітніх облдержадміністрації А.І.Матвєєва, депутат обласної ради А.І.Чеберко, помічник депутата обласної ради О.В.Закарлюки Т.С.Яковенко, радник голови районної ради М.П.Малиш, начальник відділу у справах дітей райдержадміністрації О.В.Полєшко, заступник голови міської ради С.А.Колісник, перший директор обласного центру М.Г.Дуб та інші.

Багато було на святі теплих слів на адресу колективу, який зігріває серця обділених долею дітей, багато було й подарунків, особливо солодощів. Та найбільше порадував концерт дітей, серед них виявилося чимало здібних, талановитих. І так хотілося, щоб їм, нарешті, поталанило в житті, щоб їхні долі неодмінно склалися щасливо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут