Військовий капелан збирає допомогу на фронт

4
58

Військовий капелан із Поліг Володимир Болєстєв постійно їздить в зону АТО. Він саме готується до чергової ротації в Піски під Донецьком і просить земляків йому допомогти.

«Після чергової місії на фронт – ходовка в Славуті потребує капітального ремонту (200 км з фронту їхав майже 12 годин і добре, що доповз)», – пише капелан на своїй сторінці у «Фейсбук», – «Капеланський труд на фронті – виключно на добровільних засадах. Нажаль, навіть церкви НЕ підтримують цю роботу. Можливо ситуація зміниться колись. А поки що буду радий будь якій допомозі».

Капелан просить фінансову допомогу  на ремонт машини і паливо. Потрібні також продукти: консервація, випічка, овочі, фрукти, вітамінки. Не вичерпується потреба в сезонних ліках (від кашлю, нежиті, головного болю, симптомів застуди і грипу), теплих речах (шкарпетки, рукавички-перчатки, плащі-дощовики, гумові чоботи).
Капелан просить поділитися із захисниками  металевими скобами на бліндажі та укриття, потрібно 300-400 шт.,  санітарно-гігієнічними засобами: мило, пасти-щітки, шампуні-гелі і т. ін.
Телефон Володимира – (050)-53-063-54, карта Приватбанку – 5168-7555-1492-2638 (Болєстєв В.М.), Нова Пошта №1 м. Пологи.

 

4 КОМЕНТАРІ

  1. Володя конечно занимается хорошим делом, полезным. Но лично я ему не верю. Я думаю, что это показуха. Капелланом может себя называть тот, кто получил рекомендацию епископа, кто прошёл сертифицированную подготовку и является магистром наук. А его никто не поддерживает кроме районного начальства, что бы вручить грамоту и парочки коллег по его “партии”. Пусть на люди выходит не в коммуфляжном костюме, а в капелланском и в капе. Володя, но главное быть в сердце капелланом. Если это так, то не надо рекомендаций епископов тебе и званий. Желаю удачи и успехов в твоей нелёгкой деятельности!

    • І до чого оця Ваша писанина? Почали за упокой, закінчили за здравіє… Хай хоч без трусів ходе, якщо робе корисну для людей справу. Епіскопи час під час Першої Світової самі з рушницями воювали в Трентійському районі Італійських Альп на рівні з солдатами. Ісус Христос з Апостолами не були магістрами та не мали наукових званнь. Та й Володимир на сторінках місцевих виданнь не особливо побирається, як деякі не злазять…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут