В області розпочато підготовку до проведення ЗНО-2018

0
24

Про особливості та новації проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році йшла мова під час прес-конференції за участю директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяни Озерової,    директора Дніпровського центру оцінювання якості освіти Марини Горбенко-Хвастунової  та завідуючої кафедрою початкової освіти Запорізького обласного інституту післядипломної освіти Олени Нікулочкіної.

Як повідомила Марина Горбенко-Хвастунова, головна новація проведення тестування – те, що до звичної аудиторії учасників-школярів  наступного року приєднаються учні професійно-технічних навчальних закладів та студенти вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації.

На ЗНО винесено 11 предметів:   українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів із затвердженого переліку. При цьому тести з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами з урахуванням реєстраційних даних учасників ЗНО.

Крім цього,  на ЗНО-2018 змінено формат проведення тестування з іноземних мов –  вводиться аудіювання, тобто сприйняття мови на слух.

Реєстрація для участі в ЗНО 2018 триватиме з 06 лютого до 19 березня. Основна сесія відбудеться  у період з 22 травня до 13 червня.

ЗНО-2018 розпочнеться тестом з математики 22 травня. Українську мову та літературу здаватимуть 24 травня, іспанську, німецьку, французьку мови – 29 травня, англійську мову – 1 червня, біологію – 4 червня, історію України – 6 червня, географію – 8 червня, фізику – 11 червня, хімію – 13 червня.

До 15 червня будуть оголошені результати тестування з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології та до 21 червня – з історії України, географії, фізики, хімії.

Додаткова сесія триватиме  з 3 до 12 липня.

– Новий навчальний рік триває вже три місяці і саме зараз розпочинається активна фаза  підготовки  до  проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Головна задача Департаменту освіти і науки облдержадміністрації разом з органами місцевого самоврядування – забезпечити гідні умови для проведення тестування, а також провести інформаційно-роз’яснювальну роботи серед громадськості
з питань зовнішнього оцінювання, – підбила підсумок Тетяна Озерова.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут