Увага! Оголошується кастинг на конкурс мужності й таланту «Містер Поліг – 2017»

3
70

Тільки-но з феєричним успіхом відбувся грандіозний конкурс дівочої краси «Чарівна красуня Пологівщини», як вже оголошено старт кастингу нового конкурсу краси, таланту та брутальності для чоловіків.

Як завжди, ідейним натхненником та головним організатором виступає Давид Гаспарян.

З 9 до 14 листопада проходитиме кастинг, у якому спробувати свої сили  можуть чоловіки від 18 років. Через тиждень організатори визначаться з учасниками і розпочнеться підготовка до шоу.

У вас, шановні чоловіки, є чудова можливість спробувати свої сили, продемонструвати свою харизму й розум,  поборотися за кришталеву булаву та подорож за кордон.

Конкурс «Містер Поліг ­- 2017» буде проводитися напередодні Дня Збройних сил України, тому й номери для чоловіків будуть тематичними.

Щоб здобути перемогу, учасники змагатимуться  у таких конкурсах: відео-візитівка, вихід у класичних костюмах,  спортивна та військова  підготовка,  інтелектуальні запитання від суддів.

Організатор запевняє, що журі також буде зіркове й поважне. Вже точно відомо, що приїде оцінювати пологівських хлопців колишній єгипетський футболіст Махмуд Оттама (сьогодні він шоумен).

Також на учасників і гостей свята чекатимуть безліч сюрпризів та приємних несподіванок.

Організатор конкурсу «Містер Поліг– 2017» залишає свій номер телефону, щоб з будь-яких питань зверталися до нього: 066 961 72 80.

Чоловіки, не знехтуйте таким шансом!

3 КОМЕНТАРІ

    • Навпаки, Колю, Світлана Білоножко пологівцям майже землячка, а ще ближча землячка Вадиму Вікторовичу… Адже народилася, росла, та вправлялася в артистизмі і співах Світлана Григорівна майже поряд з нами – у селі Новомихайлівка Покровського району! То й ви, Миколо, тепер це знатимите, будете ще більше любити, та популяризувати її творчість, гордитиметися цим, та не будите балуваними що до неї!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут