У районній бібліотеці розгорнута плакатна виставка «Народна війна 1917-1932 рр.»

0
10

Минулого тижня у відділенні дитячої читальної зали центральної районної бібліотеки відкрилася пересувна плакатна виставка під назвою «Народна війна 1917-1932 рр.», яку переглянуло чимало пологівців. У п’ятницю бібліотекарі провели короткий екскурс в історію для учнів Пологівського професійного ліцею №30.

Автор виставки Роман Круцик втілив у ній результати багаторічної роботи над матеріалами Центральних державних та галузевих архівів Служби Безпеки України 18 областей, більшість з яких помічені «цілком таємно», аби довести, що протягом десятиліть українці не корилися злочинній тоталітарній системі, а також, аби розвінчати проросійські ідеологічні міфи про історію України. Зокрема, про найбільш замовчуваний і сфальсифікований період 1917-1932 років, період активного спротиву українців російсько-комуністичній окупації з її грабунками, вбивствами й терором. Наведено навіть цифру – близько 1500 повстанських загонів активно діяли в Україні протягом 1919-1932 років, що й примусило окупаційний режим вдатися до голодомору, терору, як методу збереження окупаційного статусу України.

На основі авторських досліджень і створена експозиція «Народна війна», де у хронологічному порядку документів та світлин зображені події тих часів.

Поспішіть переглянути виставку, її експозиція триватиме до 9 листопада.

Більш детальніше про народну війну на сайті narodnaviyna.national.org.ua

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут