У Новоселівці буде гарна зона відпочинку

0
58

У селі Новоселівка взялися за добру справу – саджають парк, який має всі шанси стати головною окрасою села. Тут посадять близько півтисячі дерев та кущів.

Ідея висадити зелену зону відпочинку на території Новоселівки з’явилася у керівництва місцевого підприємства «АФ «ім. Шевченка», яке багато років дбає про розвиток села. Тож, дуже швидко хороший задум почав втілюватися в життя.

Кілька місяців над проектом працював головний агроном Євген Гуманенко. Він розробляв дизайн парку, продумуючи, які саме дерева краще посадити. І вже на цьому тижні працівники будівельної бригади агрофірми почали облагороджувати територію за сільським будинком культури та висаджувати рослини.

Сільська рада теж долучилася до створення парку і придбала за кошти сільського бюджету саджанці. На сьогоднішній день висаджено кущі ялівця віргінського та козацького, 16 туй, 200 кущів спіреї, а також 5 дубочків, 5 платанів, 53 деревця липи. Також ще мають висадити  сосни, ялинки, ясені, вільху та клени.

Маємо впевненість, що вже навесні жителі села у повній мірі зможуть оцінити всю красу нового парку. А через декілька років такий багатий на рослинність парк може скласти конкуренцію міським зонам відпочинку, адже з часом він ставатиме тільки гарнішим. У майбутньому тут планують зробити алеї та встановити лавочки.

Молодці, новоселівці, гарну справу робите!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут