Оксана БЕВЗЮК


22 листопадаа 2017 Район 324  4 

У Новофедорівці шкільний автобус возить учнів через метрові ями-котловани


Люди б’ють на сполох! Їздити шляхом Тарасівка-Новофедорівка стало небезпечно для здоров’я. Дорога, якою возять дітей до школи, вся потрощена ямами,  подекуди довжиною 2-3 метри. «Заямковану» репутацію дороги потрібно якнайшвидше вирівняти та заасфальтувати.

«Доброго дня, шановна редакція газети «Пологівські вісті»! Звертаюся з проханням допомогти вирішити болюче питання. Я за свої 82 роки вперше звертаюся до газети. Річ в тім, що крізь мій дім в центрі села Новофедорівка їздить шкільний автобус з Тарасівки в Вербове з дітьми, учнями. А поряд на дорозі два котловани – ями, залиті водою, метрів по 2-3 довжиною. Посеред дороги вузенький проїзд. Автобус з дітьми їде боком, страшно подумати за майбутні наслідки. Хто буде відповідати, не допусти, Боже, за непоправне. В першу чергу водій, а за що? В будь-яку хвилину транспорт може перевернутися, а діти? Невже не можна з бюджету виділити кошти на 2-3 машини щебеню і засипати ці ями-котловани? Був би спокійним і водій, і батьки за своїх дітей. Нікому про це подбати? Біду ж легше попередити, чим опісля виправлять. З повагою З.Баленко, с.Новофедорівка.»

Цей лист надійшов до редакції минулого тижня. Проблема, яку порушує в листі жителька села Новофедорівка на перший погляд банальна, як для нашого району, що не може похизуватися якісним покриттям доріг. В той самий час на кону безпека наших дітей. Також на аварійну дорогу неодноразово скаржилися водії та пасажири маршрутки «Вербове-Запоріжжя». Всі жаліються на те, що неможливо спокійно їздити даним шляхом. Виникає підозра, що ніхто не хоче «вкатувати» в цю дорогу свої кошти. Адже про аварійну дорогу всім давно відомо: і сільській раді, і районній владі, і Службі автомобільних доріг. Журналісти “Пологівських вістей” спробують розібратися. Повний матеріал вийде у наступному випуску газети.

Пропонуємо читачам у коментарях повідомляти про найбільш аварійні дороги на Пологівщині, або надсилайте фото на нашу електрону адресу pologivskivisti@gmail.com.


 1. Анонім сказав:

  дорога пологи в сторону села романівського там також жах!!!!!

 2. статист сказав:

  Не панікуйте, чекайте 3-5 років – проводиться успішний капітальний ремонт країни! У Борисовича все красиво виходить, хіба що …не встигне! 😉
  https://24tv.ua/ru/grojsman_rasskazal_kogda_dorogi_ukrainy_stanut_idealnymi_n854374

 3. редактор сказав:

  исправьте в лиде – не 2-3 метра глубины (вдумайтесь!), а длины)

  • коректор сказав:

   Доречно вказувати не тільки довжину, а й інші параметри ями! Чого обійшли увагою ширину та глибину, кут нахилу, округлість, і т.д.?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.